O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Přišel jsem o smysl života

autor : Redakce , vydáno : 19. 07. 2000

Jednou za čas zkrátka nastane těžká životní situace. Někdo takové situace zvládá lépe, někdo hůře. Pokud máte někoho po svém boku, zvládá se to vždycky líp. Když jste sami, je to horší. Pak ovšem přijde zázrak. Do vašeho života vstoupí slečna a vy víte, že je to ta pravá. Nikdy jste před tím nikoho nemilovali tak silně. Je pro vás vším.

Rozumíte si a zjišťujete že je to oboustranné. Začínáte s ní trávit tolik času, kolik to jen jde. Prožíváte nejkrásnější chvíle svého života, a plánujete společnou budoucnost. Jenže ouha, zjišťujete že ve věcech intimního charakteru je k vám váš protějšek poněkud vlažný. Pátráte po příčině a nemůžete se do pídit.

Nastává zmatek, kdy nevíte, co si máte myslet. Signály jsou dosti rozporuplné. Nastává rozčarování. Nejedno, hned několik. Takový ten pocit, kdy vám srdce řežou cirkulárkou, pak ho štípou na špalku na malinké kousíčky a ty kousíčky předhodí psům. Ale stále doufáte, náklonnost vaší vysněné slečny je stále velká a vy nemůžete myslet na nikoho jiného.

Pak to přijde. Vaše slečna se zamiluje. S jiskrou v očích vám oznamuje, že našla člověka, se kterým by chtěla trávit příjemné chvíle. Vy to však nejste. Místo toho vás prosí, ať jí držíte palce a čeká nadšení a podporu. Vy jen zoufáte a víte, že váš smysl života je definitivně pryč.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006