O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Zloději Vás okradou pomocí SMS

autor : Michal Pázler , vydáno : 21. 07. 2002

V sobotním vydání televizních novin TV NOVA byla reportáž o tom, jak Vás vynalézaví zloději okradou pomocí SMS. Protože si myslím, že je dost takových, kteří dokáží naletět, mám povinnost Vás v krátkosti informovat.

Tento způsob okrádaní zcela běžný v sousedním Německu, u nás zatím prý ne.

Jak to funguje?

Prostě Vám na mobilní telefon přijde SMS s oznámením, že jste vyhráli v nějaké soutěži, a že máte zavolat na příslušné telefonní číslo.

To samo o sobě není nic zvláštního, krom toho, že Vás takový telefonát může stát až 200,-Kč za minutu. To se pak člověk nestačí divit :))

Samozřejmě, že záleží na vynalézavosti zlodějů, na jakou SMS Vás nalákají. Takže nečekejme jen výherní SMS a podobně:))

Trochu mi to připomíná viry, které chodí mailem jako přílohy. Nezkušený uživatel (a že jich je) vidí, že mu přišel nějaký zábavný červíček a na konci je uvedeno. Vir to není. Naivně na to klikne a je vymalováno:))

Jak nenaletět?

Prostě nereagovat na takovéto SMS, pokud opravdu nehrajete nějakou soutěž a SMS neočekáváte. Navíc je dobrým zvykem slušných firem, že Vám sami na vlastní náklady zavolají.

Tento článek byl původně vydán na serveru Net-mag.cz.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re : Ananas8-. -0. 2002, 02: 1
Re : Vase jmeno8-. -0. 2002, 02: 1
Re : Vase jmeno7-. -0. 2002, 28: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006