O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


O Žábě a čápu

autor : Martin Böhm , vydáno : 17. 03. 2003

Jednoho dne se čáp rozhodl vyjít si na lov.

Brodil se jezerem, až narazil na žábu zahrabanou v bahně. Čáp řekl: "Smyj ze sebe bahno, ať tě mohu sežrat jedna dvě." Ale žába se nedala: "Kdepak! Tady ti mohu chrstnout bahno do očí a odskákat, než mne polkneš."

A co se stalo dál? Inu, to bychom museli hádat…

a) Čáp řekl : "Sním tě, abys už nikdy nemohla šplíchat bláto na mé přátele čápy!" Sehnul se, aby jí polkl, žába vystříkla bahno čápovi do očí a odhopsala. Čáp má však delší nohy a tak po chvilce děsivé honičky žábu snědl.

b) Čáp řekl : "Inu dobrá, když vylezeš z bahna, nechám tě jít." Žába důvěřivě vylezla a čáp jí spolkl.

c) Čáp ani žába se neměli příliš k dílu, a tak čekali. Čekali a čekali a čekali, až padl večer. Čáp odkráčel domů, že si dá k večeři nějaké zbytky, a žába vesele kvákala dál. A pokud jí někdo nesnědl, kváká tam dodnes.

Pro jaké řešení jste Vy?

Autor je spoluzakladatel, redaktor a jazykový korektor O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
http://Jackie7-. -0. 2004, 03: 1
http://Jackie7-. -0. 2004, 03: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006