O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vedro, co?

autor : Marek Soldát , vydáno : 12. 06. 2003

V poslední době je v místnostech bez klimatizace takřka k nevydržení a pití teče proudem. Přestože máme teprve konec jara, už nyní prožíváme typicky horké letní dny a večery. Každou chvíli hlídám rtuť v teploměru a sleduji, kdy už ta skleněná trubička praskne jako v té reklamě na Sportku.

I tramvaj, jako dopravní prostředek, je záležitost pro silné povahy, proto kdykoli mohu, použiju k přepravě raději metro, které na tom ale není o moc lépe. Přemýšlet se v takovém vedru také nedá, takže raději trávím více času venku záležitostmi, které mi bežně připadají otravné a nepříjemné.

Je červen a to znamená, že studentům ve školách pomalu končí nepříjemné dny nad učebnicemi a začínají tolik oblíbené dvouměsíční prázdniny, o kterých si jistě žádný z nich hlavu učením zatěžovat nebude. Mnozí zaměstnanci si už plánují své dovolené.

Jestli bude počasí pokračovat ve stejném duchu, tak si provozovatelé bazénů určitě přijdou na své. Krása koupání a dostatečného přísunu pití a zmrzlin je v této době myslím nedostižná.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006