O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Vedro, vedro, vedro

autor : Petra Burdová , vydáno : 10. 08. 2003

Taky už nevíte, kam se před tím zatraceným sluníčkem schovat? Došly vám minerálky v ledničce a větrák se jako na potvoru zase rozbil? Tak právě pro vás je můj článek o tom, jak přežít následující dny, co si počít přes poledne a čím je to vlastně všechno způsobeno. Docela bych ocenila, kdybyste k mým radám přidali také své názory a rady… vždyť to znáte, musíme si pomáhat!

"Kolik je na tom teploměru?"
"Nevím, nevidím na to, mlží se mi to před očima, mám dojem že snad 40…"

Tak takhle nějak probíhají naše rozhovory posledních asi deset dní… Televizní rosničky se už ani neopovažují vyslovit onu větu "Slunce v duši" :). Tedy co s tím: pít pít pít… Ti mladší minerálky a ti starší klidně pivo(tatínkové stejně nic jinýho neznají), ale opravdu vám nedoporučuju chlastat něco co má víc jak 12%, protože to vám vleze na mozek stokrát rychleji než v zimě a věřte mi že zvracet v 40stupňovejch vedrech neni zrovna sranda a taky to víc smrdí… taky nedoporučuju pít kdeco, ono má vše své meze i v rámci nealko, takže až vaše ratolesti budou chutnat třeba vodu z přehrady, tak jim vysvětlete, že džus ze sinic a močoviny je sice velice výživný, ale ne zrovna vždy zdravý.

Ano pochopili jste, opravdu bych vás ráda varovala i před vodními nádržemi, které jsou plné sinic a všeljaké jiné havěti. Ale to neznamená že se tam vyloženě nesmíte koupat, pokud to tedy nezakázal přímo hygienik, důležité je, abyste se pravidelně sprchovali čistou vodou pokud ji majitel koupaliště poskytuje (samozřejmě že by měl), ta bývá sice opravdu velice ledová, ale přetrpte to, v sauně je to stejný a hlavně je to pro vaše dobro.

Nepodceňujte mazání…ne namazání se lihem, to už sem vysvětlovala, ale opravdu se namažte ňákým krémém, já na to včera zapomněla a už sem rudá jak prasátko na grilu….hrosně to pálí, nemluvě o těch blbejch rakovinotvornejch paprscích :) a pokud si ve vodě vaše paní odmítá namočit hlavu, že by se jí pokazila trvalá, tak jí okamžitě potopte a to háro jí namočte, nebo pak bude kecat bludy z úpalu…no, kloubouček udělá tu samouslužbu, ale tolik si neužijete až jí budete topit.

Vyražte už v deset a nebo až ve dvě, nikdy se nikam nevydávejte na cestu kolem poledne!!! Vy co máte nízký tlak se opovažte jezdit tramvají, omdlíte a budou vás vynášet nohama napřed, okradou vás, znásilní a bůhví co ještě..

Jezte zmrzlinu! Zásadně nevařte, protože to stejně vyhodíte, nikomu se podle mě nechce jíst horkou svíčkovou nebo guláš, radši si udělejte lehký salát a na večer si dejte třeba housku se sýrem, rozhodně to ale nepřehánějte s žádným jídlem. Pokud si prostě nemůžete odpustit odpolední řízečky nebo vepřovou, tak počítejte s tím že vám bude možná pěkně těžko, takže opravdu opatrně. Fakt dobrá věc je meloun, dá se sehnat za 6 Kč za kilo a perfektně osvěží.

Trochu se teď podíváme na tento problém tzv. globálněji…jak všichni víme, vědci upozorňují už deset let na změnu klimatu, globální oteplování se nejspíš začíná opravdu velice negativně projevovat, a v novinách se stále dočítáme o horších případech, vedle rozpoustění velkých ledovců (k velké nelibosti letních ližařů) je zde hlavně vznik velkých požárů, které jsou stále intenzivnější…nebudu vás tady kárat za katalyzátory a podobně, na to jsou jiné organizace, ale chtěla bych aby se nad tím každý aspoň na vteřinku zamyslel…

Co vám poradit na závěr? No spíše než rada to bude malé povzbuzení, vedra mají trvat snad už jen do pátku a brzy se to zlepší, pokud ne, tak víte co máte dělat……..doufat .)

Tento článek byl původně vydán na serveru Net-mag.cz.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re : Ritchie8-. -0. 2003, 10: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006