O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Protestovat se dá i pokojně

autor : Marek Soldát , vydáno : 22. 08. 2003

Bohužel, současné jádro anketního systému O Životě.cz obsahuje zajímavou chybu, která zobrazí anketu i když není žádná otázka. Na opravě se již pracuje, přesto mne velmi zaujala forma protestu, kterou jste zvolili právě vy - čtenáři. Podle jednoduchého průzkumu totiž ankety bez otázky mají v průměru dvojnásobný počet hlasů, než ty smysluplné.

O Životě.cz je dle mého názoru originální projekt, proto se v něm vyskytují i originální chyby ;-) Jsem velice rád, že jeho moudří čtenáři zaujali takovýhle (taktéž originální) postoj k celé věci, namísto narážek a bezhlavých kritik, se kterými se občas, bohužel, setkávám na jiných serverech.

Na popud jednoho čtenáře jsem trochu potlačil původní barvy, které vadily při čtení a do začátku září se dočkáte i dalších změn, včetně opravení ankety ;-)

Za celou redakci děkuji za Vaši přízeň.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Test příspěvkůMarek Soldát8-. -0. 2003, 24: 1
Otázka na tělo?jediny_ctenar8-. -0. 2003, 30: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006