O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Po Dobré vodě se blbne?

autor : Marek Soldát , vydáno : 08. 09. 2003

Po důkladném prozkoumání několika faktů jsem došel k závěru, že Dobrá voda způsobuje vážné mozkové výpadky. Souhrn nezvratných důkazů uvádím v dnešním článku ;-)

Určitě máte v živé paměti reklamu na zmíněnou stolní vodu, v níž hraje hlavní roli zpěvačka Lenka Filipová. Málokdo si ale uvědomí, že tolik vytoužený pocit znovuzrození může být někdy na škodu. Když jsem od stejné zpěvačky slyšel v rádiu píseň s názvem Zamilovaná, zatajil se mi dech. Pokud ji náhodou neznáte nazpaměť, cituji začátek textu:

Ten kratičký sen se mi k ránu až zdál, před probuzením a já spát chtěla dál, zamilovaná. Pozemský čas v ten moment ztratil svůj krok, ten okamžik trval celý světelný rok, já byla jiná, tak náhle jiná - zamilovaná.

Pokud stále bádáte, tak napovím. Už na základní škole nás učili, že světelný rok je jednotka délky. Přesněji řečeno, je to vzdálenost, kterou urazí světlo za jeden rok a rovná se úctyhodným 9 467 280 000 000 kilometrům.

Pokud Lenku (nebo jiného autora textu) napadlo tento údaj použít pro vyjádření časové délky okamžiku po vypití lahve dobré vody, myslím, že nemusím dále odůvodňovat moji asociaci, totiž že Dobrá voda škodí lidskému zdraví ;-)

P.S. Nic proti Lence Filipové, ani Dobré vodě nemám, nicméně asi nejsem jediný, kdo se pozastavil nad tímto zajímavým rýmujícím se nesmyslem v textu písně v době trvání reklamní kampaně.

Tento článek byl původně vydán na serveru Net-mag.cz.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re : Marek Soldát9-. -0. 2003, 08: 2
Re : Martina9-. -0. 2003, 08: 1
Re : Marek Soldát9-. -0. 2003, 08: 1
Re : Martina9-. -0. 2003, 08: 1
Re : Martina9-. -0. 2003, 08: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006