O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


3D kino a další vymoženosti zítřka

autor : Marek Soldát , vydáno : 14. 09. 2003

Nedávno jsem (byť nedobrovolně) navštívil (relativně) nové pražské 3D kino Oskar IMAX. Celý film z podmořského prostředí jsem trávil hraním si s brýlemi a zjišťováním, proč to funguje. Výzkum byl úspěšný. Více než radost z vyřešeného technického problému mi ale nedala spát myšlenka na další podobně úžasný vynález budoucnosti. Dočkáme se teleportu? ;-)

Shodou okolností ten samý den odvysílala TV Nova reportáž o obojživelném vozidle vyráběném v Anglii, které se vším komfortem zvládá rychlost 160 km/h na silnici a 50 km/h na vodě. Pamatujete si na sci-fi seriál Zmije? Vždyť obě tato auta už umí skoro to samé.

Je to důkaz toho, že v dnešní době lze vytvořit, na co si jen člověk vzpomene. Jestli je alepoň nějaká šance, že se nápad dostatečně zpeněží, nešetří vynálezci svou fantazií. Myslíte, že televize v zrcadle je záležitost budoucnosti? Omyl! Do prestižních hotelů se začíná instalovat už tento rok včetně interaktivních doplňků umožňujících ovládání hotelového účtu.

Jestli vývoj bude pokračovat tímto tempem, opravdu se v dohledné době dočkáme věcí, o kterých se nám nyní jen zdá. Jaký vynález z budoucnosti byste si přáli mít?

Tento článek byl původně vydán na serveru Net-mag.cz.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re : 1-. -1. 2003, 23: 1
   Re : 3Dnancy68-. -0. 2004, 30: 1
   Re : nancy68-. -0. 2004, 30: 1
hm ?Renata7-. -0. 2004, 07: 1
hm ?Buba7-. -0. 2004, 07: 1
hm ?Buba7-. -0. 2004, 07: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006