O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


MF Dnes předpovídá měnové kurzy ?

autor : Marek Soldát , vydáno : 02. 10. 2003

Mladá fronta DNES uveřejnila 30. září měnové kurzy na měsíc dopředu. Jak je to možné?

Měnové kurzy v MF Dnes z 30. září 2003

Na vině je samozřejmě neúmyslná roztržitost některého z redaktorů. Myslíte ale snad, že Mladá fronta na tuto chybu upozorní? Nikoli. Nejčtenější noviny si totiž na originální překlepy (jestli se tomu tak ještě dá říkat?) potrpí. Víte, například, že škola začíná 2. srpna? To se snažila MF Dnes vnutit čtenářům v komentáři k obrázku se zavřenými dveřmi stávkující školy.

Narazili jste i Vy ve Vašich novinách na nějaký originální překlep?

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Další bulvárBalakryl0-. -1. 2003, 02: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006