O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Bobová dráha Prosek z pohledu návštěvníka

autor : Marek Soldát , vydáno : 10. 10. 2003

Tento týden jsem navštívil novou bobovou dráhu na Proseku a chtěl bych se s Vámi podělit o svůj zážitek a několik základních informací a postřehů ze samotné tratě.

Ta je dlouhá 800m, začíná dvěma spirálami, následuje pár zatáček, za nimi je prudký kopeček dolů, který ve vyšší rychlosti plní účel skokánku a následuje už jen poslední zatáčka 180 stupňů a cílová rovinka, kde je dost času na dostatečné snížení rychlosti. Ještě před vjezdem na vlek je 90 stupňová zatáčka, na které se možná budete muset malinko odstrčit, abyste se dostali na samotný vlek.

Na jeden bob se vejde jedna, nebo dvě dospělé osoby. Lístek se ale platí za osobu. Cena za jednu jízdu je 40,-, pokud vám jedna jízda nestačí, můžete si zakoupit permanentku na tři, nebo pět jízd. Ta samozřejmě vyjde na jednu jízdu o něco levněji. Jízdu opravdu zvládne každý, jediným ovládáním je brzda, kterou po troše tréninku použijete jen zřídka. Zručnější jezdec se dostane dolů tak za jednu a čtvrt minuty, jizda vlekem nahoru pak trvá další cca tři minuty.

Z restaurace nad dráhou je výhled na část trasy, takže méně důvěřiví si mohou ještě předem prohlédnout, co je vlastně čeká. V tomhle horku je snad samozřejmostí i zmrzlinový stánek.

Kdo byste se chtěli na bobovou dráhu podívat, mohu ji vřele doporučit. Otevřená je od 10:00 do 22:00, přičemž po západu je slunce nahrazeno umělým osvětlením, takže si můžete vychutnat i noční bobování.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
testMarek Soldát6-. -0. 2003, 19: 1
Kde ?Bob0-. -1. 2003, 10: 1
   Kde ?jarda5-. -0. 2004, 24: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006