O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Válka v Iráku a fair play

autor : Marek Soldát , vydáno : 10. 10. 2003

Irácký konflikt vyvolal v celém světě řadu reakcí, které dohromady vůbec nedávají smysl a asi ještě dlouho dávat nebudou. Nechci zde rozebírat válečné ztráty, nebo nejednoznačný postoj našich politiků k této události. Zkusme se nad tím zamyslet z hlediska morálního a dlouhodobého.

Nechci se zastávat jedné, nebo druhé strany - každý názor má své pro i proti. Nejprve se zamysleme nad argumenty PRO válečnou operaci.

- Politika Saddáma Husajna znamená potenciální nebezpečí pro civilizovaný svět
- Cílem operace je nastolení demokratického režimu
- Teroristům se musí ukázat, že v tomto světě pro ně není volné místo

O co méně jsou tyto důvody početné, tím více jsou závažné. Než se pustíme do rozboru, podívejme se ještě na druhou stranu mince.

- Porušení rezoluce rady bezpečnosti vyvolává dojem, že si Amerika může v  otázkách vojenských dělat, co chce.

- Válka znamená velké množství obětí - Amerika je podezřívána, že válčí jen kvůli finančním zájmům

Pravou příčinu války asi nikdo neodhalí. Je pravdou, že George Bush ml. pochází z naftařské rodiny a v Iráku je ropy dost, je pravdou, že ovlivňování osudů ostatních je právo, které nikomu z nás nenáleží a zbraně hromadného ničení jsou věc, která nemůže sloužit dobru. Otázkou je, jestli by nakonec válka nevypukla stejně - ze strany samotného Iráku. Když se nad tím pořádně zamyslíte, která strana je tedy v právu?

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006