O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jak v Praze začínají Vánoce

autor : Marek Soldát , vydáno : 08. 11. 2003

Ač se to zdá nemožné, jednou za rok se na Staroměstském náměstí v Praze sejde ještě více lidí než obvykle. Každý rok totiž touto dobou začínají v hlavním městě Vánoce. A ptáte se jak? No přeci umístěním Vánočního stromku.

Letos to byl 30 metrů vysoký smrk, který do Prahy doprovodila těžká technika z Plzně. Několikametrový kolos měl při průjezdu na náměstí v Pařížské ulici drobné problémy s okolními stromy. Vše se ale obešlo bez vážnějších komplikací a tak patnáct minut před dvanáctou to před sochou Jana Husa vypadalo jako přehlídka zvedací techniky.

Minuty plynuly a konečně se podařilo uspořádat techniku kolem budoucího stanoviště stromku. Po namáhavé práci si organizátoři dnešního odpoledne dali přestávku na svačinu a netrpěliví přihlížející se brodili kolem jako v mraveništi.

Po přestávce dorazil i další jeřáb, jehož rameno se podobně, jako u toho prvního, zvedlo do neuvěřitelné výše. Pásy se napnuly a obří jedle se začala pomalu zvedat, zatímco v dolní části se snažili ze všech sil vsunout kmen stromu do připraveného otvoru, který byl napojen na rozvod vody. Větev, která při této operaci spadla dolů, naštěstí nikoho nezranila a strom se po jedné hodině odpoledne konečně podařilo zasadit na místo určení.

Slavnostní rozsvícení by mělo být ve večerních hodinách a Vánoční stromeček, který byste si do bytu určitě nedali, bude zdobit Staroměstské náměstí až do ledna příštího roku.

Tento článek byl původně vydán na serveru Net-mag.cz.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006