O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Černá tvář silvestrovských oslav

autor : Marek Soldát , vydáno : 05. 01. 2004

Poslední den v roce většina lidí spojuje s dobrou zábavou, oslavami a příjemnými pohledy na novoroční ohňostroje. Letošní Silvestr měl však pro mnohé úplně jinou náplň. Jen mezi půlnocí a druhou hodinou ráno si těžké úrazy vyžádaly 84 zásahů rychlé záchranné služby. Silvestrovské radovánky si vyžádali i oběti na životech.

V počtu tragických událostí zpřelámal letošní Silvestr všechny rekordy z předchozích let. Jeho obětí se i stala 51letá žena, která i přes svůj špatný zdravotní stav zapila příchod nového roku půllitrem vodky. Vyjímkou nebyli ani příslušníci mladší generace, kteří se opili do bezvědomí.

Podle očekávání se o největší úrazy postarala zábavná pyrotechnika. Těžce se poranil desetiletý chlapec, kterému krátce po poledni explodovala v ruce petarda. O těžce zraněný obličej jednoho muže se postaraly dělobuchy.

Je to smutné, ale vlastně se to dalo předpokládat. Co se týče prodeje pyrotechniky u nás, porušují se zákony víc, než je zdrávo. I opatrnost odpalovačů není nijak přehnaná, zvláště, když těsně se před akcí řádně posilnili alkoholem.

Pak se nelze divit, že v centru velkoměsta létají petardy z oken a ohňostroje se odpalují na frekventovaných komunikacích. Na druhou stranu, určitě by si někteří řidiči výjezd na silvestrovský podvečer měli rozmyslet, jsou ale i tací (jako policisté, zdravotníci a hasiči), kterým prostě nic jiného nezbývá.

Doufejme, že příští oslavy se obejdou bez obětí, přestože se, bohužel, o příliš realistický pohled na věc nejedná.

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
testMarek Soldát1-. -0. 2004, 11: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006