O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Čeština v praxi

autor : Marek Soldát , vydáno : 26. 01. 2004

Někdy je skutečně lahůdka pročítat si některé české nápisy na stáncích s rychlým občerstvením, vývěsných tabulích, nebo tabulích některých restaurací. A není to ani tím, že se v každé části naší Republiky mluví úplně jinak. Některé obzvláště zajímavé lingvistické výplody můžete vidět v následujícím článku.

Párek s hořčicí? Nemáme. Dáte si hořtici?

Zajímavý problém je, když si chcete objednat párek s hořčicí. Ta ovšem ve výběru nebyla. Naštěstí měli hořtici. Tu jsem sice nikdy neměl, ale chuť byla téměř identická ;-)

Ať žije spisovná čeština ;-)

Není nad přátelský přístup. Spisovný jazyk musí jít stranou. Dáte si horký maliny?

Máte otevřeno? Jasně, OPEN FURT!

Vynálezem konce druhého tisíciletí je neomezená otevírací doba. OPEN NONSTOP už ale zná každý - buďme originální. My máme OPEN FURT!

Autor je provozovatelem O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006