O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Deník

autor : Nyah , vydáno : 27. 02. 2004

Asi to znáte. Takovej ten pocit, když se se slzami na kraji zavřete na záchod a tam, potichu, v klidu brečíte. Jediné místo, kde ty dveře nikdo neotevře a nezeptá se, co vám je. Sedíte tam a říkáte si, že nemůžete už nikdy vyjít, že svět nemá cenu. Není o ničem a za nic nestojí.

Po několika minutách ale nechcete vzbudit podezření u zbytku své rodiny a přece jen vylezete.

Napustíte si plnou vanu, pěnu až po konce jejích oblích stěn a pomalu se svlečete. Chtěl byste sice rychleji, ale vlastní tělo vám to nedovolí. I to vlastní tělo vás má dost.

Zalezete do pěny a schováváte se pod hromadou bílé, voňavé, hebké pěny. Jako bychom se k sobě ani nehodili. Schováváte se před celým tím hnusným světem a rozpouštíte pěnové obláčky kapkami slz. A ani množstvím těch rozpuštěných obláčků si neumíte vysvětlit princip existence, teorii světa, podstatu bytí.

Jste zklamán sám sebou, jelikož na tak zdánlivě jednoduché otázky ví odpoveď každý šťastný člověk. Snad proto vy tu odpověď neumíte nalézt. Hledáte ji v pěně okolo sebe, v páře i v jejich kapkách, usazujících se na zrcadle. Nikde není. Ani jedna odpověď.

Máme přece jen něco společného. I když já sedím teď ve vaně a vy u mého fejetonu, oba víme, že je v nás něco, co nás spojuje. Bolest.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
výstižnýkris6-. -0. 2004, 05: 2
Re: ČlánekAnit8-. -0. 2004, 01: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006