O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Srdce je taky sval!

autor : Lucie Strnadová , vydáno : 05. 03. 2004

Každoročně se nejen u nás, ale hlavně po celém světě konají veřejné sbírky a charitativní akce na pomoc dětem i dospělým postiženým jakoukoli vážnou chorobou, ať smrtelnou nebo nevyléčitelnou, protože naši pomoc opravdu potřebují. Od 9. do 14. února probíhala další z těchto akcí…

Byla zaměřena na děti postižené vážnou chorobou – tzv.svalovou dystrofií. Tuto celosvětovou sbírku se rozhodlo uspořádat občanské sdružení „PARENT PROJECT“ se sídlem ve Vrchlabí v Krkonošské ulici čp. 22. Zároveň tímto chtělo informovat širokou veřejnost o nejčastější dětské smrtelné genetické vadě na světě, finančně podpořit výzkum této nemoci a zkvalitnit specializovanou péči o děti.

Svalová dystrofie postihuje z 99,99% malé chlapce a jejími prvními příznaky je čím dál obtížnější chůze do schodů. Postupně je to vystřídáno pády při chůzi nejen do schodů ale i po běžném terénu a už ve 12 letech jsou chlapci odkázáni na invalidní vozík a pomoc okolí. Ochablost svalů se postupně objevuje i v horní části těla a zasahuje i dýchací ústrojí a funkci srdce…Tato kampaň byla pojmenována „Srdce je taky sval“ a chtěla zasáhnou srdce všech lidí, kteří by právě před svátkem sv. Valentýna měli dávat pouze lásku a pochopení trpícím.

Svalová dystrofie může potkat každé dítě a obyčejný člověk tomu nezabrání. Může však finanční podporou pomoci k vyléčení nemoci a to je pro nemocné děti spolu s úsměvem mnohem větším dárkem než jakákoli drahá věc. Proto jsou vděční všem, kdo zakoupením valentýnky malované dětmi z vrchlabské mateřské školky přispěli do jejich sbírky!

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006