O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


L E V I’S - kolekce jaro/léto 2004

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 09. 03. 2004

Firma Levi’s představuje své nejnovější, zcela průkopnické kolekce pro jaro/léto 2004 - LEVI’S® 100% JEANS, LADY LEVI’S® a v neposlední řadě LEVI’S® ENGINEERED JEANS®.

LEVI’S® 100% JEANS

Kolekce LEVI’S® 100% JEANS znovu objevuje nejprostší formu džínů, která kdy byla navržena – v jejich stoprocentně čisté podstatě. Džíny jsou jako čisté malířské plátno, bez všech tradičně používaných detailů. Tato kolekce byla navržena tak, aby demonstrovala neustálý proud inovací přicházející od Levi’s® a aby vyčnívala mezi ostatními výrobky na přehlceném trhu džínového oblečení.

Experimentální, a nikoli módou diktovaný design, je charakteristickým znakem nové kolekce LEVI’S® 100% JEANS. Výrobky mají výstřední vzhled, kultovní záplata s dvojicí koní a logo RED TAB jsou nově provedeny reliéfním pěnovým tiskem, inspirovaným starými voskovými pečetěmi.

Téma jednoduchosti a funkčnosti se promítá i do vrchních částí oblečení řady LEVI’S® 100% JEANS. Na sortimentu svršků inspirovaném dvourozměrným designem, jež jsou provedeny z jednoho kusu, upoutává zcela nový typ ozdobných grafických detailů. Hvězdou grafiky je předvedení kultovního symbolu Levi’s® v novém moderním pojetí ve tvaru netopýřích křídel.

LADY LEVI’S®

Nová řada Lady Levi’s® je osvěžujícím přírůstkem do již beztak rozsáhlého portfolia dámských modelů Levi’s®. Doplňuje svou starší sestru Levi’s® RED TAB® Girls a nadčasový vzhled 501®, nabízí mladým zákazníkům nový svěží sortiment pro nadcházející sezónu. Střihy jsou přiléhavé, barvy jasné a minisukně opravdu mini.

Na rozdíl od dřívějších dámských kolekcí budou následující dvě sezóny ve světě Lady Levi’s® ve znamení neměnného trendu. Celá kolekce přináší moderní dívce nezbytné součásti oděvu do jejího šatníku, a to i pro horké letní období, kdy bude doplněna o druhou vlnu modelů.

Sexy, elegantní a barevná kolekce byla pod vlivem moderní popové kultury inspirována kultovními kousky z původního sortimentu řady Lady Levi’s®.

Trendy pro tuto sezónu:

- nízko posazené bokovky z pružné džínoviny doplněné tričkem v barvě rtěnky a zkrácenou džínovou bundičkou

- capri kalhoty se záložkami podtržené nápadnou mikinou bez rukávů s kapucou v disko purpurové barvě-

volné kalhoty posazené nízko na bocích s výrazně vzorovanou vestou v černé a mátové barvě

LEVI’S® ENGINEERED JEANS®

Tato kolekce si dala za cíl osvěžit stávající sortiment a znovu zaujmout prodejce a hlavně spotřebitele. V obchodech je k dostání od ledna 2004. Kolekce Levi’s® engineered jeans® čerpá inspiraci z  veřejných pouličních hip-hopových večírků populárních v 80. letech, na které si hip-hopu fandící mládež z Bronxu chodila zatančit break-dance. Typickým pro mladistvou kolekci jsou elastické pasy, živé neónové barvy, provedení s 5 kapsami, překroucený boční šev či použití polyesterové tkaniny. V kombinaci s džínovinou spojují tradiční džínové oblečení se sportovním hip-hopovým vzhledem.

Pro sezónu 2004 jsou v kolekci Levi’s® engineered jeans® nové všechny střihy, tkaniny i detaily. Byl znovu objeven překroucený boční šev a celou kolekcí prolíná revoluční 3D efekt. Pytlovité střihy z lehké tkaniny se třemi různými překrouceními pro muže i ženy dovádějí generaci, která přijala překroucené za vlastní, do ještě většího extrému. Každý střih má do určité míry odlišné překroucení na přední a zadní části kalhot. Dolní lem je nyní vzadu delší než vpředu.

Kolekce Levi’s® engineered jeans® je ve znamení umouněného, zašlého vzhledu a díry vzniklé roztržením tkaniny a svorky, doplněn tričky v neónových barvách, vzdává hold sportovnímu oblečení z 80. let.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006