O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Co bude s vítěznými Superstar?

autor : Martina Bittnerová , vydáno : 10. 03. 2004

O tom, že Česko hledá SuperStar, kdy pořad tohoto jména okupuje pravidelně televizní obrazovku, ví už snad každé malé dítě.

Přísná porota neúprosně vyhazuje drsnými slovy leckteré adepty zpěvu, nechybí slzy, ale i nadšení a úsměvy v případě úspěchu. Každopádně vítěze v této chvíli nezná nikdo a ještě si na něj nějakou dobu počkáme. Bohužel už nyní mě napadá, co s ním bude dál? Možná dostane smlouvu na cédéčko, možná ho budou zvát do televizní show, ale dost dobře nevím, jaký hlubší smysl to bude mít.

Vždyť právě teď v České republice zkouší stovky slušných kapel a interpretů, jejichž šance na úspěch je velmi malá, ačkoliv mají vlastní originální a mnohdy dobrý repertoár, ačkoliv jsou plně skladatelsky samostatní. Právě těmto kapelám mnohdy chybí jen kvalitní zpěvák a schopný manažer. Divím se při pohledu na obrazovku, proč někteří adepti místo ztráty času šaškováním před Ondřejem Hejmou, raději neprojdou inzeráty bezpočtu hudebních těles, které na internetu vytrvale hledají zpěváky. Samozřejmě taková cesta je trnitější, ale myslet si, že bez jakýchkoliv zkušeností ze mě bude přes noc velká hvězda, je těžký omyl. Ostatně, co z takové rychlokvašky může vzejít.

Druhá Jana Fabiánová? Vzhledem k tomu, že soutěž vůbec nehledí na další kvality zpěváků, tzn. schopnost hrát na nějaký hudební nástroj, nebo napsat text, či hudbu nějaké písně, není mi jasné, kdo pro tyto SuperStar vymyslí repertoár? Právě ten činí hvězdu hvězdou a znamená klíč k úspěchu, či neúspěchu. Obávám se, že duo Osvaldová Soukup je dostatečně vytíženo prací pro Lucii Bílou a druhých takto sehraných dvojic se tu mnoho nenachází. Nepředpokládám, že by Horáček s Hapkou klesli tak hluboko a chtěli nějaké vymalované hvězdičce psát hlubokomyslné písně, kterým sama třeba nebude ani rozumět. Proto snad měla soutěži o SuperStar předcházet autorská soutěž pro skladatele a textaře. Mám totiž stále dojem, že těch je nám třeba víc, než nějakých zpěváků. Co se zpěváky, pro které nikdo nebude schopen vymyslet alespoň průměrné skladby? A tak SuperStar zůstává v mezích dalších trapných pokusů, jak vyrobit figurky, které budou pravidelně otevírat pusu tzv. "na kapra" v nováckých estrádách.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
ehm...Ivca3-. -0. 2004, 20: 1
   ehm...3-. -0. 2004, 22: 1
ZpevakRadek4-. -0. 2004, 15: 1
hloupe nazory pani martinyech uch6-. -0. 2004, 02: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006