O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Festival divadla a hudby Vyšehrad 2004

autor : Jiří Kalanyos , vydáno : 27. 03. 2004

Ve dnech 29. května až 5. června proběhne I. ročník festivalu divadla a hudby Vyšehrad 2004. Na co se můžete těšit?

Ve dnech 29. května až 5. června proběhne

I. ročník festivalu divadla a hudby Vyšehrad 2004.

Osmidenní festival pod širým nebem bude probíhat denně ve třech uzavřených blocích na letní scéně (přírodní amfiteátr) na Vyšehradě. Na festivalu budou prezentovány nejrůznější hudební žánry, jako například jazz, folk nebo country a vystoupí na něm řada různorodých divadelních souborů z celé republiky. Program vyvrcholí poctou českým hudebním legendám.

Na Vyšehradě zazpívají například Wabi Daněk, Marta Kubišová, Pavel Bobek, Spirituál Kvintet, Jiří Schmitzer,Pavel Dobeš, František Nedvěd, Marsyas, Bluesberry, Vladimír Mišík a další. Z divadelních soborů budete moct vidět Divadlo Drak Hradec Králové, Divadlo Cheb, Divadelní společnost Josefa Dvořáka, Divadlo Příbram s Bárou Hrzánovou, ale také The Tap Tap soubor Jedličkova ústavu atd.

Program pro děti vyvrcholí 1. června 2004 DNEM DĚTÍ A DIVADLA.

Festival Vyšehrad 2004 zahájí 29. května v 17 hodin festivalový prezident Wabi Daněk,programem bude provázet Zdeněk Schwager, moderátor celostátní Porty.

Cílem pořadatelů je zatraktivnění Národní kulturní památky Vyšehrad, festival bude bezbariérový.

O festivalu vás budeme nadále průběžně informovat.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006