O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


ZPOVĚĎ ČLENA ILEGÁLNÍ STRANY

autor : Milan S. Exner , vydáno : 01. 04. 2004

Jsem členem ilegální strany. Dostal jsem se do ní díky veřejnýmu mínění. Ale ne jenom já jsem takhle dopad. Je nás jenom pár stovek, a tak vláda demokraticky podlehla tlaku většiny a naší činnost postavila mimo zákon. Bohužel.

Jsem členem ilegální strany. Dostal jsem se do ní díky veřejnýmu mínění. Ale ne jenom já jsem takhle dopad. Je nás jenom pár stovek, a tak vláda demokraticky podlehla tlaku většiny a naší činnost postavila mimo zákon. Bohužel. Za členství v naší straně dává soud od tří do pěti let nucených prací pro zdravotnictví nebo ekologický průmysl. Pardon, vlastně jsem ještě neřekl, že jsem členem ISČK – Ilegální Strany Českých Kuřáků. Samostatná činnost jednotlivých členů závisí na jejich inteligenci, fantazii a často i fyzických schopnostech. Před rokem, například, jeden náš člen to už nemohl vydržet. Byl zrovna na procházce s manželkou a dětmi. Vymluvil se na WC, vylezl na blízký tovární komín a v jeho čmoudu si zakouřil. Já jsem přišel na celkem pohodlný způsob. Bydlím s rodinou v malinkým domečku, který jsem pro tyhle účely koupil. Nechali jsme původní vytápění pevným palivem a když to na mě přijde, vlezu si ke kamnům a kouřim do nich. Manželka o tom ví a i přes svůj velkej strach nic neříká. Co by taky zmohla. Před dětmi si dávám pozor, né, že bych jim nevěřil, ale ujede jim pusa a ….. Taky pěstování tabáku je spojený s potížema. První je – kde ? Obvykle se to řeší zahrádkařením. Dva až tři naši straníci se spojí, zakoupí (pokud už jeden z nich nemá) malou zahrádku a najednou se z nich stanou náruživí zahrádkáři. Naštěstí zatím nebyl nikomu takovej nárůst zahrádkářů podezřelej. I když – kdybyste věděli, kdo je v našich řadách, už by vám to nebylo tak divný. Bohužel, část půdy se musí, z důvodů maskování, obětovat plevelu. Nejosvědčenějším se stal hrášek, fazole a podobně vysoký a spolehlivě krycí rostliny. Ovšem největší problémy jsou se sjezdy předsedů Okresních rad ISČK. Většinou se konají na podzim, v období pálení listí a trav. Předsedové se zapojí do takový činnosti (no, většinou si někoho najmou) a pak v dýmu listí kouří a probírají další možnosti strany a jednotlivý problémy okresů. Další velkou šancí na pořádání sjezdu je 30. duben – pálení čarodějnic. Takovej velkej čmoud z pneumatik je dokonalým mimikry. Bohužel, jsou věci, který se nedají odkládat na jaro nebo na podzim. To se potom musíme uchýlit k nepříjemnostem, jako je neškodnej požár v nepoužívaný budově (bleskově se musí řešit, než přijedou hasiči), cvičení jakého si oddílu v běhu dýmovnicema nebo pořádání ohňostroje při nejbližším vhodným výročí. To jsou, jak sami uznáte, možnosti použitelný, i z důvodů finančních, jenom opravdu v krajních případech. Přes to všechno, co nás, kuřáky, potkalo, jsme pořád optimisti. Věříme, že se to změní, nebo alespoň zmírní. I když, kdo ví. Včera jsem zaslechl ve zprávách, že by snad měli zakázat alkohol. Nedokážu si představit předstírat střízlivost.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006