O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Výhled hodný závisti

autor : Milan S. Exner , vydáno : 03. 04. 2004

Sedím u okýnka a koukám se ven. Rád, a často, si tady takhle sednu a koukám se. Mám totiž nádhernej výhled. Výhled, kterej by mi záviděli i na Kanárských ostrovech.

Sedím u okýnka a koukám se ven. Rád, a často, si tady takhle sednu a koukám se. Mám totiž nádhernej výhled. Výhled, kterej by mi záviděli i na Kanárských ostrovech. Jenomže já tam nikoho neznám, takže za mnou nikdo z nich nepřijede a tudíž mi nemůže závidět. A vážně by měl co ! Od zdí, stavěných v anglickým stylu z krásných opracovaných kamenů, je na mírným svahu rozprostřená sytě zelená tráva, z níž vykukujou tu a tam drobný bílý, světle fialový a modrý kvítka. Na svah navazuje rovná plocha mnohobarevný louky, v níž se plazí cesta, vysypaná oblázkama. Dál je skalnatý pobřeží, který, po nejméně sedmimetrovým pádu, pokračuje pod hladinou moře. Ach, moře. Můžu se na něj dívat celej den. S každým posunem slunce má jinou barvu. S každým výskokem ryb se hladina promění.

I rackové tomu pomáhaj. Jejich chechot mě pravidelně probouzí. Vzdálený proplouvající lodě probouzej moji romantickou část mozku. Většinou jsou nákladní, ale tu a tam se objeví i nějaká obchodní, nebo dopravní. Nebo nějaká rybářská. I když zrovna není pěkný počasí (asi jak pro koho) - vítr houpe s větvema těch několika stromů, který tady jsou, tráva se klaní v hluboký úctě až k zemi těžkýmu dešti a cesta se chvílema tváří jako potůček – nevydržím to a dívám se. Dívám se na vlny tříštící se o pobřeží a vymrštěný vysoko nad něj se lámou a vrací se zpět do moře. Ne, výhled z tohohle okýnka se mi neomrzel ani za ty tři roky, co tu jsem. A myslím, že mě neomrzí ani za ty další tři, který tady ve svý cele musím zůstat, protože jsem vyfasoval celkem šest roků nepodmíněně.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006