O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Sex po drátě aneb pojďme si pěkně zahekat

autor : Martina Bittnerová , vydáno : 05. 04. 2004

Přiznám se, že dosud jsem se naivně domnívala, že provozovat sexuální praktiky lze jaksi pouze fyzicky, leč internet nabídl úžasnou variantu a to sex po drátě. Proč ne, řekla jsem si, každému, co jeho jest a co mu vyhovuje.

Pokud nahlédnete do místností na chatech typu Hledám milenku, či Nevěra, získáte ale dojem, že většina českého národa si libuje pouze ve virtuálních hrátkách a maximálně se rozšoupne do telefonu, kdy špitáním a sténáním vyvolává na druhém konci drátu zřejmě pocity rozkoše?

Nejsem dvanáctiletá dívka a v životě jsem ledacos poznala, ale nějak mi zůstalo utajeno a navždy asi zůstane, jak se vlastně ten sex po drátech provozuje. Běda ale, chtěli byste se zeptat těch, což se v podobných věcech vyžívají, odpoví vám, že normálně a případně nabídnou praktickou lekci. Na nesmělé konstatování, že jste jaksi normální a dáváte přednost realitě, rázem jste pro ně konzervativní jedinec a chudák, který netuší, o co přichází. A určitě těch, jenž se denně připravují o nevídané prožitky u klávesnice, bude většina.

Tyto novodobé sexuální výstřelky ale v praktickém člověku musí notně vyvolat řadu dalších otázek. Prostě nelze bušit písmenka a přitom zažívat nevídané extáze.

Navíc vstoupíte-li do oněch „sexuálních“ místností, zjistíte záhy, že většina mužů vykřikuje lákavé nabídky typu – orál a anál a přitom čekáte, až se objeví nějaký vynalézavec a vizionář se slovy – té, která mi poskytne nosní dírky, koupím kredit na telefon. Alespoň by to bylo něco nového. Panna nepolíbená, která se nechá zlákat názvy těchto chatovacích komor, bude asi příjemně překvapená, protože podle pravidelně sdělovaných tužeb přítomných mužů, bude její panenská blána zachována až do smrti. Muži chtějí přeci orál, že?

Bohužel muž „orál a anál“ neoplývá obvykle smyslem pro humor a tak když na jeho „svůdnou“ výzvu zareagujete, že jestli potřebuje zubní pastu pro orální hygienu, ať si zajde do drogerie, počastuje vás velmi vulgárními výrazy. I k erotice ale přeci patří trochu humoru a především pak k té internetové. Vždyť taková erotika je více než absurdní. K tomu mě ještě zaráží fakt, že muži se na internetu celkem neostýchají sdělovat veřejně patřičný rozměr onoho orgánu. A kupodivu dobrá zpráva pro nás – podle toho, co udávají, máme republiku plnou nadsamců. Přesto asi kdyby došlo na tzv. „lámání chleba“, bezesporu by platil můj dovětek – ale nad deset centimetrů nejdu! Pohádka o malém kašpárkovi a velkém divadle je slabá útěcha pro virtuální samečky. Co jiného by jim odborníci sexuologové měli také namlouvat. Díky té všudypřítomné úžasnosti mužů na chatu, kdy se ptám, kam se vytratili ti méně atraktivní a neschopní, mohou ženy směle o sobě na chatu tvrdit, že pracují v modelingu. Centimetr sem, centimetr tam a 90-60-90 má každá. Vytvoříme tím svět k obrazu mužů, všichni si budeme na něco hrát. Klíčem k internetové erotice bude asi právě hra. Hra na něco, co by ti lidé chtěli a ve skutečnosti možná nemohou mít.

Každopádně je ale určitě lepší, když se muži vybíjí po drátech, nemají-li sexuální partnerku, než aby znásilňovali ženy v parku.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
rozměryAki4-. -0. 2004, 06: 2
jup4-. -0. 2004, 11: 0
hekaniRadek4-. -0. 2004, 15: 1
Jak to vidím jáNeukojená6-. -0. 2004, 01: 1
to bylouh eh :)6-. -0. 2004, 02: 0
Poslední větaSaša2-. -1. 2004, 05: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006