O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Nirvana Forever

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 09. 04. 2004

Kapela slaví smutné výročí. Před deseti lety zemřel zpěvák Nirvany Kurt Cobein. Dovoluji si tedy tímto článkem zahájit týdenní seriál, který na počest desetiletého výročí uvedeme.

Sice již deset let nepůsobí, ale v srdcích miliónů lidí žije dál. Nirvana.

Nirvana se zaryla do srdcí bezpočtu lidí. A ne jen její hudbou a jménem.

Díky Kurtovo depresím a psychickým problémům, ze kterých se vyzpívával v textech, se z nich stali přes noc hvězdy.

Jakkoli se Kurt cítil mizerně a hrozně, fanoušci to milovali, viděli totiž v jeho hudbě sami sebe, jejich nenávist ke světu, jejich znechucení, jejich utrpení.

Nevím, jestli ještě některá kapela překoná Nirvanu, jejich úspěch, a celou tu atmosféru, která kolem kapely byla.

Co tedy je plánem této série?

Připomenout, jak tato kapela zamávala pořadím ve světových hitparádách, co ji potkalo, kdo ji tvořil a jací to vlastně byli lidé.

A ze tří členů Nirvany se samozřejmě budeme trošku více zabývat Kurtem, protože - co si budeme povídat - jeho smrt katapultovala Nirvanu do výšek slávy, kterých už žádná kapela nedosáhne. Zřejmě právě proto, že texty, které pro Nirvanu složil, dostaly konečně ten správný podtext - smutku, deprese a bohužel i smrti - který do onoho osudného dne nebral nikdo vážně. Jaká ironie.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článeklibido6-. -0. 2005, 02: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006