O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Založeno občanské sdružení Gay a lesbická liga

autor : Redakce , vydáno : 18. 04. 2004

Dne 4. 4. 2004 bylo na svém ustavujícím sněmu v Praze založeno občanské sdružení Gay a lesbická liga. Základním cílem GLL je podpora a prosazování legislativních úprav partnerského soužití osob stejného pohlaví, stejně jako podpora a prosazování odstranění všech forem diskriminace na základě citové a sexuální orientace.

GLL tímto navazuje na předchozí činnost neformální komunikační a informační

platformy, jejímž prostřednictvím spolupracovaly, navzájem se informovaly a

koordinovaly svoji činnost jednotlivé organizace, spolky, týmy internetových

projektů i jednotlivci, které spojuje snaha o zrovnoprávnění leseb a gayů v České

republice.

Mezi dosavadní aktivity této platformy patří např. analýza vládního návrhu zákona o

registrovaném partnerství nebo akce "Srdce pro partnerství". Nejbližšími prioritami

sdružení je odborná konzultace poslaneckého návrhu zákona a účast na přípravě

antidiskriminační kampaně.

Internetovou prezentaci Gay a lesbické ligy s dalšími podrobnostmi a kontaktními údaji najdete na adrese www.gll.cz.Kontakt Gay a lesbická liga občanské sdružení Šmejkalova 75 616 00, Brno - Žabovřesky Telefon: +420 608 GL LIGA (45 5442) E-mail: info@gll.cz Internet: http://gll.cz Kontaktní manažer: Petr Žaloudek Email: fid@kluci.cz

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006