O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


ACH, TO JE ŽIVOT

autor : Milan S. Exner , vydáno : 19. 04. 2004

Dneska jsem zase vyrazil do ulic. Nedělám to často. Ze dvou důvodů : 1. čas; mám spoustu různých povinností, jedna z nejdůležitějších je, držet se u  domu.

Dneska jsem zase vyrazil do ulic. Nedělám to často. Ze dvou důvodů : 1. čas – mám spoustu různých povinností, jedna z nejdůležitějších je, držet se u  domu.

2. naši – ne, že by byli tolik přísný, to ne, ale nechtěj, abych se sám toulal po městě. Maj strach. Na jednu stranu je chápu, ale na druhou – no, měli by jste vidět (hlavně holky) moje statný svalnatý tělo, pěkně vypracovaný končetiny (všechny!). A bože, ten můj chlupatej hrudník. Tak to by stačilo jako lákadlo (pište, za ofrankovanou obálku odepíšu všem). Nejdřív jsem zašel k bufetu na rohu na pořádnej kus masa (takovej krvavej bifťour, mňam, mlask), a hlt něčeho na spláchnutí. Naši jsou takový moc, nó, prostě – samá paštička, vybraná lahůdka alá něco. Nic proti tomu, dobrý to je, fakt, ale nasytí to málo. Když jsem se najedl, šel jsem do parku za kamarádama. Sešli jsme se jenom tři. Ale zase to „zdravý jádro“. Povídali jsme, stěžovali si a pomlouvali ostatní. Ach, jak mám rád tyhle uvolněný debaty. Okolo šel nějakej bezdomovec a dal se s námi do řeči. Chválil si svojí volnost a svobodu (což jsme mu,né úplně, věřili), na jídlo si nestěžoval, jenom na to blbý počasí. To jsme mu odkejvali, určitě to není příjemný v dešti a v mrazu venku. V tom jsem jí zahlídl. Z druhýho konce parku se k nám blížila …. no, bohyně. Ten její krok. A stavba těla. Bože … Kluci, jestli zabere, tak se s vámi loučim předem. A čím byla blíž, tím víc jsem se vpíjel do jejích očí. Snažil jsem se ji uhranout alespoň tak, jako ona uhranula mě. Cítil jsem, že se to povedlo, tak jsem se k ní přidal. Podívala se na mě hodně, hodně milým obličejem a beze slov jsme šli někam do ústraní.

x x x

Před deseti minutama jsem se s ní rozloučil. S NÍ ! S Astou. Asi jsem se zamiloval … Uviděl jsem pouliční lampu. Přiběhl jsem k ní, zvedl pravou zadní tlapku a vyčůral tu dobrou tu dobrou zprávu pro kamarády.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006