O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


AKCE CIHLA OPĚT V ULICÍCH PRAHY

autor : Redakce , vydáno : 21. 04. 2004

Již pátým rokem pomáhá Akce cihla lidem s mentálním postižením na cestě k samostatnosti a k běžnému životu mimo velké ústavy. Pro kampaň, která potrvá od 5. května do 30. června, bude vyrobeno 17 tis. speciálních cihel s logem Akce cihla. Tyto cihly si budou moci lidé koupit za 100 Kč na čtyřech stanovištích v centru Prahy. Zde budou ze zakoupených cihel postupně vznikat symbolické věže.

Mimoto je možné přispět i na všech čerpacích stanicích Benzina a.s., na internetové stránce www.akcecihla.cz nebo zasláním dárcovské sms na číslo 87777 ve tvaru sms cihla v ceně 30,- Kč.

Pořadatelem Akce cihla je občanské sdružení Portus Praha. Hlavním projektem, který Akce cihla dlouhodobě podporuje, je chráněné bydlení pro lidi s mentálním postižením ve Slapech. Výtěžek letošní akce umožní vybudování nového tréninkového bytu a dokončení chráněné dílny na výrobu nakládaných hermelínů. S produkty dílny se návštěvníci pražských kaváren a restaurací začnou setkávat již od letošního podzimu. Část výtěžku letos získá také chráněné bydlení Proutek v obci Plasná na jihu Čech.

Myšlenka chráněného bydlení vychází ze zkušenosti, že i člověk s těžším stupněm postižení může za pomoci asistenta žít v běžném prostředí, v rodině nebo ve své domácnosti. Jedná se o sociální službu, která je v zemích EU naprosto běžná. Cílem Akce cihla je připomenout, že lidé s postižením nepatří do zvláštních ústavů, nýbrž mají mít možnost žít normálním životem.

Finanční prostředky získané Akcí cihla v minulých letech pomohly vybudování chráněného bydlení ve Slapech a podpořily také další projekty: Camphill v Českých Kopistech, tréninkovou kavárnu Vesmírna a chráněné komunitní bydlení Neratov.

Akci cihla bude provázet řada doprovodných akcí: slavnostní zahájení (5.5. od 14 hodin Na Příkopech před Dětským domem), dětské odpoledne, vítání léta, výstava obrazů apod. V prodejce cihel se změní i některé známé osobnosti. Cihly na stáncích bude prodávat například Aňa Geislerová, Táňa Vilhelmová, Jaroslav Svěcený, Vladimír Javorský, Pavel Liška, Petr Vacek a mnozí další.

Seznam stanovišť Akce cihla: Na Příkopech před Dětským domem, Nám. Republiky před kostelem sv. Josefa, Spálená ulice u metra Národní, Nový Smíchov u metra Anděl.

Patrony Akce cihla jsou:

herečka Eva Holubová, houslista Jaroslav Svěcený a herec Vladimír Javorský.

Akce cihla se koná pod záštitou Pavla Béma, primátora hl.m. města Prahy.

Kontakt: Irena Zemanová: irena.zemanova@quick.cz, www.akcecihla.cz

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006