O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


CIHLY NA KONCERTU MIG 21

autor : Redakce , vydáno : 21. 04. 2004

„Jednu cihlu si může dovolit každý“, říká herec a zpěvák Jiří Macháček v rozhlasovém spotu Akce cihla, která začíná 5.května v ulicích města Prahy. Kapela MIG 21 upozorní na akci již dnes a zítra: na koncertech v pražském Lucerna Music Baru (začátek ve 21.hod) vyzvou muzikanti návštěvníky koncertu k podpoře Akce cihla.

Zájemci si na místě mohou už předplatit cihlu za 100 Kč. S obdrženým certifikátem si potom kdykoliv od 5.května do 30.června 2004 - stánky budou otevřeny 24 hodin denně! - vyzvednout tu „svoji“. Mohou si ji odnést domu nebo přidat se svým vzkazem do cihlových věží, které budou vyrůstat u Dětského domu Na Příkopech, na náměstí Republiky u kostela sv. Josefa, u vchodu do metra na Národní třídě a u stanice metra Anděl.

Na místě koncertu budou pro návštěvníky k dispozici letáčky o Akci cihla a její organizátoři budou zájemcům poskytovat bližší informace.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006