O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Na co si dát pozor při hokejovém mistrovství?

autor : Marek Soldát , vydáno : 22. 04. 2004

Policie ČR vydala dokument s radami a upozorněními pro letošní mistrovství světa v ledním hokeji. To se bude konat v pražské Sazka aréně a ostravské ČEZ aréně. Nejen pro obyvatele těchto měst je určen následující výtah z vydaných instrukcí.

Doprava

Pozor na nepoctivce

Bezpečnost

 • V souvislosti s mistrovstvím se plánuje také zvýšený počet různých kontrol, noste s sebou průkaz totožnosti, vyhnete se zbytečným problémům.
 • Zdroj : Ministerstvo vnitra

  Autor je provozovatelem O Životě.cz.
  Komentáře
  VěcAutorDatum a čas

  K článku nejsou žádné komentáře.

  Zobrazit Vše | Přidat nový

  Reklama
  Pojištění
  Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006