O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Předložen poslanecký návrh zákona o registrovaném partnerství

autor : Redakce , vydáno : 22. 04. 2004

Na tiskové konferenci dne 20. dubna 2004 byl představen nový poslanecký návrh zákona o registrovaném partnerství. Gay a lesbická liga na jeho znění s předkladateli úzce spolupracovala.

Do návrhu byly díky vstřícnosti zákonodárců zapracovány připomínky aktivistek a aktivistů GLL. Za všechny jmenujme vzájemnou vyživovací povinnost, zařazení partnerů do I. dědické skupiny, právo na informace o zdravotním stavu partnerky / parnera, právo na ochranu osobnosti partnerky / partnera po jeho smrti, možnost spolupracovat na podnikání partnerky / partnera.

Předložený návrh podepsali: JUDr. Jitka Kupčová (ČSSD), Taťána Fischerová (US-DEU), Kateřina Konečná (KSČM), Ing. Jan Zahradil (ODS), Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. (ODS), Prof. JUDr. Zdeněk Jičínský, DrSc. (ČSSD), RNDr. Vladimír Koníček (KSČM), Ing. Pavel Svoboda (US-DEU) a Ing. Vlastimil Ostrý (US-DEU).

Podle Terezy Kodíčkové a Vladimíra Hrubého z GLL její členky a členové věří, že v PSP ČR bude pro tento návrh nalezen široký konsensus a bude tak konečně odstraněna diskriminace lesbických a gay párů.

Všechny potřebné informace jsou dostupné na těchto adresách: text poslaneckého návrhu zákona: http://gll.cz/rp-2004/poslanecky-navrh_2004.phtml důvodová zpráva k návrhu: http://rp-2004/poslanecky-navrh_2004_duvodovka.phtml stručné shrnutí obsahu návrhu: http://gll.cz/rp-2004/poslanecky-navrh_2004_shrnuti.phtml

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006