O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


JIM BEAM MUSIC 2004

autor : Redakce , vydáno : 24. 04. 2004

Po loňském úspěšném finálovém turné JIM BEAM MUSIC 2003 – soutěže mladých kapel - kde vystoupila jako host legendární skupina Pražský výběr – je v plném proudu ročník sedmý.

V loňském roce soutěže pro skupiny, které nemají dosud podepsanou smlouvu s hudebním vydavatelstvím, zvítězila a tradiční šek na 100.000 Kč od značky Jim Beam získala - jičínská formace BLUDY. Ta se – společně s druhým finalistou Cocotte minute - představila 17.dubna v hudebním pořadu České televize – Noc s Andělem.

V porotě, která vybírá ze zaslaných demosnímků osm semifinalistů a následně dva finalisty, i letos zasedá hudební publicista Petr Korál, muzikant a producent Jan P.Muchow a legendární kytarista Radim Hladík.

V této chvíli je přihlášeno již více než sto kapel!!!

POZOR – blíží se uzávěrka nahrávek. Muzikanti mají šanci ještě do 15.května 2004. Své nahrávky (a to minimálně dvě původní písně) mohou zasílat na adresu:

JIM BEAM MUSIC, P.O.BOX 65, 150 00 Praha 5.

Osm semifinalistů vystoupí tradičně na dvou letních festivalech: v ČESKÉM BRODĚ – festival ROCK FOR PEOPLE (3.července 2004) a na MALÉ SKÁLE – festival BENÁTSKÁ NOC (31.července 2004). Z každého semifinále postoupí jedna kapela. Tyto dvě vítězné skupiny vystoupí na podzimní koncertní šňůře se známou českou kapelou, jejíž jméno zatím nechceme prozradit… Podzimní tour soutěže JIM BEAM MUSIC 2004 bude zakončeno tradičním finálním pražským koncertem, ze kterého vzejde jméno vítěze JBM 2004! Ten získá od značky JIM BEAM šek v hodnotě 100.000 Kč a dobrou výchozí pozici při jednaní s vydavatelstvím. Jednou z  nejzajímavějších zkušeností pro muzikanty bude jistě pozice „předkapely“ při celorepublikovém turné se slavnou hudební skupinou.

Novinkou letošního ročníku soutěže Jim Beam Music 2004 je úzká spolupráce s hudebním pořadem České televize – Noc s Andělem.

Pořad Noc s Andělem přináší každou sobotu v přímém přenosu „takřka ze střechy Kavčích hor“ v první hodině výjimečné hudební osobnosti a další dvě hodiny kvalitní muziky.

1.května, v den vstupu ČR do EU, bude Noc s Andělem hostit legendární Pražský výběr. Skupina, která se v loňském ročníku JBM 2003 vrátila po několikaleté pauze na scénu, předvedla návštěvníkům koncertů svoji skvělou formu. Diváky Noci s Andělem čeká živý koncert Pražského výběru.

Každou sobotu – až do uzávěrky hudebních příspěvků – zazní v Noci s Andělem novinky o soutěži JBM 2004.

Dne 8.května se připomene fanouškům skupina Koiba, která soutěž vyhrála v roce 2002. Od té doby koncertují, podíleli se i na hudbě k filmu Jedna ruka netleská a vydávají debutové album Nice Traps. Originální zpěvačka Ema Brabcová byla nominována v anketě čtenářů časopisu Report Žebřík 2003 na zpěvačku roku, nominaci má i od posluchačů pražského Expresradia v jejich anketě Zlaté ucho. To jestli cenu získá právě Ema Brabcová se diváci dozví 20.května na strahovském koncertě MUSIC FOR YOUR LIFE!,kde skupina Koiba také zahraje.

Info: www.jimbeammusic.cz.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006