O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


LUCIE & FOK na turné k albu “LUCIE V OPEŘE”

autor : Redakce , vydáno : 25. 04. 2004

Posluchači rockové a klasické hudby se mohli zcela netradičně sejít na koncertě skupiny LUCIE a Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK ve Smetanově síni Obecního domu dne 27. ledna 2004 a měli možnost shlédnout vskutku výjimečný koncert. Vznikl tak projekt FOK a LUCIE KLASICKY.

EUROTEL si tento projekt vybral jako Novoroční koncert pro své partnery a zákazníky. Byl hlavním a jediným partnerem akce. Eurotel již tradičně podporuje inovativní kulturní projekty v České republice, a proto i rozhodnutí společnosti o podpoře turné, které bude jistě patřit mezi nejúspěšnější sponzoringové projekty roku 2004.

Generálními partnery turné jsou společnosti RENAULT a EUROTEL.

RENAULT se skupinou LUCIE spolupracuje již od roku 2002. Hlavním důvodem rozhodnutí společnosti o partnerství v oblasti moderní hudby se skupinou Lucie byl fakt, že skupina se řadí zrovna tak jako Renault na špičku v oblasti, kde působí a je něčím výjimečná zrovna tak, jako nové modely francouzské automobilky. Lucie má široké spektrum posluchačů a její tvorba s každým novým CD je osobitá a inovující. To byl hlavní důvod, proč se Renault stal již v listopadu 2002 partnerem přelomového koncertu Lucie v Opeře.

Lednový koncert se setkal s velmi pozitivní odezvou jak z řad odborné veřejnosti tak i diváků. Nadšené publikum rozhodlo a potvrdilo, že stojí za to pokračovat v myšlence, kterou v průběhu roku 2003 skupině LUCIE učinilo vedení Symfonického orchestru hlavního města Prahy FOK a díky podpoře partnerů je možné podobně pojaté koncerty zopakovat na červnovém turné v ČR a na Slovensku.

Pro toto výjimečné turné - které svým významem, spojením nejlepších interpretů (pop rockové skupiny a symfonického orchestru) a technickou náročností nemá v českých a slovenských podmínkách obdoby a bude jistě patřit mezi nejúspěšnější projekty roku 2004 - bylo vybráno 9 tradičních koncertních míst :

5.6. Aréna Ostrava Vítkovice

7.6. Sportovní hala Košice

9.6. Zimní stadion Banská Bystrica

11.6. Národní tenisové centrum Bratislava

13.6. Hala Rondo Brno

17.6 Budvar Aréna České Budějovice

20.6. T Mobile Aréna Praha

22.6. Amfiteátr Lochotín Plzeň

25.6. Zimní stadion Hradec Králové

Všechny koncerty začínají ve 20.00 hodin. Pouze koncert v Plzni Lochotíně začíná ve 21.00 hodin.

Skupina LUCIE s FOK všechny písně na koncertním turné zahraje společně, tedy v rockově-klasické podobě.

Skupina LUCIE s FOK na koncertě zahraje 20 písní, které mapují celou úspěšnou éru skupiny, pod vedením dirigenta Martina Kumžáka, který je také autorem všech aranžmá písní. Skupina LUCIE vystoupí ve své tradiční koncertní sestavě: David Koller, Robert Kodym, P.B.CH., Tomáš Vartecký a Tomáš Marek, která bude doplněna i hráčem na klávesy Karlem Maříkem. Milovníci klasiky vyslechnou část z Prokofjevova baletu Romeo a Julie – Montekové a Kapuleti, kde vystoupí pouze Pražští symfonici.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006