O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Mezinárodní festival „Svátek keltské kultury BELTINE“

autor : Redakce , vydáno : 26. 04. 2004

Mezinárodní festival „Svátek keltské kultury BELTINE“ vstoupí v  roce 2004 v České republice do svého desátého ročníku. Na Slovensku do čtvrtého. Bude se konat v tradičním termínu od 30. dubna od 20.00 hodin do 1. května do 12.00 hodin. Více o samotném festivalu a kelteské kultuře se dozvíte v následujících článcích.

Pořadatelem je kulturní občanské sdružení Bratrstvo Keltů (www.beltine.cz).

Za dobu jeho pořádání se stal Beltine největší multikulturní přehlídkou keltské kultury ve střední Evropě. Vystupuje cca 250 domácích i zahraničních účinkujících.

Svátek keltské kultury Beltine je v podmínkách České republiky i širokého okolí známý svým zaměřením, faktem že propojuje různé umělecké směry a žánry i profesionální umělce s amatérskými.

Beltine, to jsou koncerty, tancování, archeologická přednáška, ukázky dobového bydlení, oblékání, odlévání bronzu a řemesel, pečení chleba, bojových umění atd.

Beltine trvá nepřetržitě šestnáct hodin. V neposlední řadě potvrzuje svou výjimečnost i tím, že je svátkem putovním (kočovným). Každý rok se odehrává na jiném, pozoruhodném místě naší země (vždy v liché roky na Moravě a sudé v Čechách) konkrétně:

1995 zámek Radslava Kinského ve Žďáru nad Sázavou

1996 Pod Vlašským dvorem v Kutné Hoře

1997 zámek v Rosicich u Brna

1998 státní hrad Křivoklát

1999 Boskovice hrad rodu Mensdorff–Pouilly

2000 Císařský ostrov Praha v rámci akce vyhlášené Radou ministrů kultury Evropské unie s názvem PRAHA – Evropské město kultury 2000

2001 Nové zámky Nesovice ČR, Bratislava SR

2002 hrad Valečov v Českém Ráji ČR, Červený kameň SR

2003 státní zámek Telč ČR, Červený kameň SR

Festival Beltine se stal již známým, vysoce hodnoceným, kulturním podnikem celostátního

i evropského charakteru.

Děkujeme za pozornost a těšíme se nashledanou na Beltine.

Tomáš Křivánek, předseda sdružení www.beltine.cz , kelt@beltine.cz, 603 801370

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006