O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Dny českého filmu a kultury 2004

autor : Redakce , vydáno : 27. 04. 2004

V těsné spolupráci s Kulturním úřadem města Hamburk, Německo-českou společností, Českým filmovým centrem v Praze a Schilbach Trade a Consult GmbH se v německém Hamburku uskuteční festival Dny českého filmu a kultury 2004. Pořadatelem Dnů českého filmu a kultury - Prag in Hamburg 2004 - je kino Metropolis.

Dny českého filmu a kultury 2004 Hamburk / Praha 22. dubna - 16. června 2004

Dny českého filmu a kultury jsou koncipovány nejen jako festival či přehlídka tvorby, ale též jako fórum a zdroj nových myšlenek. Diskusní česko-německá fóra a řada plánovaných workshopů (za účasti filmových škol, produkcí a filmových tvůrců) podpoří výměnu názorů a informací a umožní spolupráci, přesahující hranice, se zřetelem na rozšiřování Evropy.

Program festivalu nabízí mj. přehlídku současných německých snímků, retrospektivu filmů režiséra Jana Hřebejka, dále proslulá klasická filmová díla z české filmové historie (např. Věra Chytilová: Sedmikrásky, 1966, Gustav Machatý: Erotikon, 1929). Některé filmové projekce budou uváděny s hudebním doprovodem, na programu jsou také koncerty(např. skupina Čechomor), autorská čtení, přednášky, tvůrčí rozhovory, veřejná diskusní fóra a výstavy českého výtvarného umění(K.Hánová –fotografie,S. Zapletal – grafika nebo A.Střížek – malba).

Festivalu se osobně zúčastní režisér Jan Hřebejk a producent a režisér Ondřej Trojan ze společnosti Total HelpArt T.H.A., děkan pražské FAMU Michal Bregant a další zástupci české kinematografie.

Dny českého filmu a kultury 2004 - Hamburk / Praha Dammtorstraße 30a / D – 20359 Hamburg Tel. +4940 – 34 23 53 / Fax + 49 40 – 35 40 90 info@kinemathek-hamburg.de www.metropoliskino.de

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006