O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


JEN kousek TEBE chtěl bych mít

autor : Petr Kochman , vydáno : 28. 04. 2004

BYL vlahý večer. VŠUDE kolem tisíce much a jen já jsem byl uprostřed toho roje úplně sám. Chtělo se mi nadechnout, ale nemohl jsem, bylo mi úzko. DECH se mi zdál slabší a slabší a já nemohl zapomenout na tu jedinou, kterou mé srdce ukrývalo. NĚKDE tam. TAM v skrytu duše, jsem se tajně modlil, že ještě na světě existuje spravedlnost, ale nenacházel jsem v sobě už odvahu tuto sílu probudit a vzmužit se nastavené tváři osudu.

BYL jsem okouzlen její krásou a i přeze všechny její chyby a nezáviděníhodné reakce jsem ji v skrytu duše vroucně miloval a doufal jsem, že ji aspoň ještě jednou v živote spatřím. JEJÍ VLASY, její oči. ACH ty oči… Kolik lásky v sobě nosily, kolik síly umět milovat. CÍTIL jsem to a i přes to, že jsem ji chtěl navěky umlčet a chtěl jsem, aby už srdce nevydávalo své tajemství každý den, každou noc, jsem na ni myslel. :-)

DOKONCE se mi o ní i zdálo. BYLY to sny, které ze mne vystupovaly a zdály se skoro jako živé. JEJICH stín jsem měl u sebe a cítil jakési chladno, když jsem si chtěl na ty sny sáhnout. POKAŽDÉ, když jsem tak učinil a už už jsem se skoro dotýkal, zamrazilo mě a stín se na chvíli rozplynul. BYlo to zajímavé. NIKDY předtím, než jsem ji potkal, se mi něco takového nestávalo.

TEĎ, když vím, že nemám šanci ji vidět, už nikdy její tvář nespatřím tak jako kdysi v onen den, v onu hodinu, minutu, sekundu. Někde ve mně pořád dřímá. SPÍ na dně mého srdce a probouzí se, kdy to nejméně očekávám. Je nejdřív malá, se sílením myšlenek na ni, ROSTE. Je stále větší a větší až nakonec vystoupí z mého podvědomí a kouká se na mě těma svýma veselýma očima skrze clonu, kterou žádný smrtelník nemůže překročit. Je to jediná šance, kdy ji mohu vidět. TAKOVOU, jakou jsem si ji zapamatoval. JEJÍ věrný obraz, který uchovávám ve své duši, se snad nikdy nerozplyne. I když bych si to moc přál. NEROZPLYNE. UŽ navěky bude uzamčena v mém srdci. :*)

JE opět vlahý večer. JSEM opět sám a neslyším roje much. DECH už neslábne a dýchám uvolněně a klidně. SRDCE mi tiše buší v hrudi. ZPÍVÁ svou písničku, kterou přestane zpívat až v den mé smrti. BUCH buch, buch buch, buch buch.

PROČ asi? Proč je na světě tolik bolesti. PRO jediný pohled, pro jedinou touhu. PROČ? NEVÍM. A asi nikdy na tuto otázku nebudu znát odpověď. UŽ navěky budu ponořen do nekonečných hloubek své duše a budu pátrat po obraze, který mi tam utkvěl. A snad někdy možná, až porozumím stromům a květinám a až si začnu povídat se zvěří, pak možná najdu v sobě energii ukrytou věky věků a rozplynu se do VZDUCHU, abych umlčel tu jedinou vzpomínku na ni. ŽENU MÝCH SNŮ….

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
komentařberuška8-. -0. 2004, 05: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006