O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kdo a co je občanské sdružení Bratrstvo Keltů?

autor : Redakce , vydáno : 29. 04. 2004

Ve svých řadách sdružujeme zájemce o dávnou keltskou historii našeho národa (a Evropy před 2 000 lety na sever od Alp) i zájemce o hudbu a kulturu zemí s keltskou přítomností (Bretaň, Irsko, Skotsko, Wales, Cornwall, Asturie, Galicie a ostrov Man). Nyní máme přes 550 členů z celé republiky.

Tyto své členy i širokou veřejnost seznamujeme s duchovním i kulturním odkazem Keltů a umožňujeme jim kontakt se současnou kulturou, hudbou, výtvarným uměním, slovem atd. které vycházejí z keltských tradic. Informujeme o vycházejících knihách, výstavách a kulturních akcích, které mají vztah ke Keltům.

Pro své členy vydáváme:

- zdarma 4x ročně Zpravodaj v tištěné formě zasílaný poštou, jehož obsahem jsou původní i překladové články z domova i keltského světa, zajímavosti, aktuální informace a nabídky CD, kazet, knih, zájezdů atd.

Do března 2004 vydáno 38 čísel.

Pro své členy a širokou veřejnost:

vydáváme E-mailový měsíčník KELT, mající za úkol aktuálně informovat členy a ostatní zájemce o akcích, koncertech, knihách, vernisážích atd.

Do března 2004 vydáno 53 čísel

Pořádáme:

- každoročně 30.dubna - 1.května Svátek keltské kultury BELTINE, multikulturní 16-ti hodinový festival plný hudby, přednášek, tance, rituálů, ukázek mírového i válečného života Keltů atd. BELTINE je kočovným festivalem, každý rok na jiném pozoruhodném místě naší země - (vždy v liché roky na Moravě a sudé v Čechách), 1995 Žďár nad Sázavou zámek Radslava Kinského, 1996 Kutná Hora pod Vlašským dvorem, 1997 Rosice u Brna st. zámek, 1998 Křivoklát st. hrad, 1999 Boskovice hrad rodu Mensdorff–Pouilly, 2000 Praha Císařský ostrov v rámci titulu vyhlášeného Radou ministrů kultury Evropské unie s názvem PRAHA – Evropské město kultury 2000, 2001 Nové zámky Nesovice ČR, Bratislava SR, 2002 hrad Valečov v Českém Ráji ČR, Červený kameň SR, 2003 státní zámek Telč ČR, Červený kameň SR.

- přednášky, koncerty a řadu dalších doprovodných akcí po celé republice.

- pravidelné (měsíční) klubové večery pro členy a naše příznivce, kam zveme zajímavé hosty (historiky, archeology, novináře, hudebníky, výtvarníky, spisovatele, teoretiky, cestovatele…).

Do března 2004 jsme uspořádali celkem 104 kulturních akcí pro veřejnost.

Jejich přehled najdete na www.beltine.cz v sekci Akce – archiv akcí.

Pracujeme na bázi dobrovolnictví, máme tříčlenný výbor a cca 40 aktivních spolupracovníků.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006