O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Sloane Park připojil další tři poskytovatele internetu

autor : Redakce , vydáno : 01. 05. 2004

PRAHA (20.dubna) - Další tři místní poskytovatelé internetového připojení (ISP) se stali klienty domácí telekomunikační společnosti Sloane Park Property Trust (SPPT).

„Jsme rádi, že se naší službu Sloane IP Connect rozhodli využít další firmy poskytující regionální připojení k vysokorychlostnímu internetu,“ uvedl v této souvislosti generální ředitel SPPT Martin Hruška.

Podle jeho slov se tak mezi klienty SPPT zařadila pražská firma Dominet, chebská Sauron CZ a plzeňské občanské sdružení Pilsfree. Služba Sloane IP Connect je zaměřena především pro alternativní poskytovatele internetového připojení, kteří nemají vlastní IP identitu. V základní verzi nabízí služba rychlost připojení od 2Mbit/s až do 155 Mbit/s, má garantovanou dostupnost a propustnost sítě, přístup ke službě DNS a je zajišťována prostřednictvím připojení k optické páteřní síti na bodech poskytovatele.

SPPT fungující na českém trhu šest let disponuje vlastní páteřní optickou sítí na území České republiky a Spolkové republiky Německo. Mimo služby Sloane IP Connect se zaměřuje především na pronájem digitálních okruhů, přenosových kapacit a tzv.nenasvícených optických vláken.

Společnost je vlastněna zahraničními investory a českým soukromým kapitálem. Mezi klienty firmy patří mj.České radiokomunikace, Energotel, BT Ignite, Contactel či Aliatel. Od loňského roku je SPPT též členem sdružení NIX a RIPE. SPPT je obchodním partnerem nadnárodní telekomunikační společnosti LEVEL (3). Adresa SPPT je Lužná 2/716, Praha 6 – Vokovice, telefonní spojení: 242 415 111.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006