O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


IDEAMAN

autor : Milan S. Exner , vydáno : 03. 05. 2004

Byla to geniální myšlenka. Taková, jakou dostává člověk jenom jednou za život. Taková, která předčí všechno, co jste kdy udělali, i to, co teprve uděláte. Vybroušená dokonalost.

Byla to geniální myšlenka. Taková, jakou dostává člověk jenom jednou za život. Taková, která předčí všechno, co jste kdy udělali, i to, co teprve uděláte. Vybroušená dokonalost. Ten nápad se zrodil jedno vopravdu hnusný ráno, kdy za oknama foukal děsnej vítr a strašně lilo. A já ležel v posteli s otevřenýma očima a nemohl si vzpomenout, na co jsem myslel před usnutím. Vím, že mě napadl fakt skvělej námět na novej román. Vím to určitě, cejtim, že byl fakt dobrej. Ale byl jsem línej si dojít pro novou propisku, protože ta, co jsem měl u postele, vedle poznámkovýho bloku, dopsala. Tak jsem si řekl, neva, to je tak dobrej námět, že si ráno vzpomeneš. A nevzpomněl ! A to je pro spisovatele románů hrůza. A najednou – buch ! – nápad na řešení. Tak prostý – IDEAMAN. Zapisovač myšlenek. V rychlosti jsem se oblíkl a už jsem běžel za svým přítelem Leošem, bláznivým (ale geniálním – jak jinak) vynálezcem. Leoš se na mě nejdřív koukal jako na vola. Pak začal mumlat něco, čemu jsem nerozuměl, a když si sedl k počítači, věděl jsem, že mám odejít

Uběhl tejden a kolem desátý večer se rozdrnčel domovní zvonek.

„Ještě nespíš, fajn, aspoň ho vyzkoušíš.“ Leoš. Teď jsem zase já koukal jako spadlej z javoru. „Co ?“

„No ten tvůj IDEAMAN.“ A postavil přede mně jakousi plechovo-umělou bedýnku s malým podlouhlým displejem a otvorem na videokazetu. Z bedýnky čouhaly nějaký tři dráty ukončený přísavkama (ještě že Leoš neslyší ten můj odbornej popis). „Máš to označený. P je pravej spánek, L je levej spánek a Č je čelo. Nepopleť to ! V osm ráno jsem tady. Čau.“ A byl pryč. Koukli jsme na sebe s manželkou a pokrčili ramenama. Když jsme šli spát, položil jsem IDEAMAN vedle postele, vložil do něj třistaminutovou kazetu, podle pokynů si přilípl drátky na hlavu. A usnul.

V osm ráno mě vzbudil Leoš. Vzrušeně vytáhl kazetu z IDEAMANu a vložil jí do videa. A bože – viděl jsem svý sny.Všechno, na co jsem myslel a co se mi zdálo, teď probíhalo na obrazovce. Já mohl klidně spát a nepřišel jsem o žádnou svoji myšlenku. To se bude psát ! A poznámkovej blok s propiskou jsem odstěhoval do šuplíku.

x x x

IDEAMAN je světová bomba, i když je zatím ve zkušebnách a neprodává se. Ale moje knihy ano. Vycházejí ve stotisícovejch nákladech. Měl bych bejt nejšťastnější ve svým životě. Ale nejsem. U postele mám zase blok a propisku. IDEAMAN jsem zavrhl ve chvíli, kdy si manželka pustila videokazetu z IDEAMANu, na který zrovna byl můj hodně, hodně erotickej sen. Bohužel, manželka v něm nebyla. Samozřejmě se ihned odstěhovala k mamince.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006