O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Ostrava jede, Ostrava!

autor : Adéla Čavojská , vydáno : 04. 05. 2004

Prokešovo náměstí v Ostravě se 29. dubna odpoledne proměnilo v dějiště galakoncertu s názvem Ostrava jede, Ostrava!, který se konal od 16 do 22 hodin. Ostravané oslavovali minulost, přítomnost i budoucnost.

Nejenže v naší metropoli slavíme hokejový svátek, vzpomínáme také na 59. výročí osvobození Ostravy, které se událo přesně 30. dubna 1945. No, a tím posledním důvodem k oslavám je samozřejmě vstup České Republiky do Evropské Unie. Toto jsou hlavní důvody, proč spousta Ostravanů zavítala ve čtvrtek před ostravskou radnici, kde od odpoledne vystupovali zpěváci a kapely české i slovenské pop music. Mezi nimi např. Buty, Jana Kirschner, Pavel Dobeš, Pepa Streichl.

Koncert byl zpestřen o soutěže, za které se rozdávaly hodnotné ceny v podobě puků, hokejek, dresů a piva.

Program vyvrcholil okolo 22. hodin, kdy se na pódiu shromáždila skupina Citron s Radimem Pařízkem, Věra Špinarová, orchestr Janáčkový konzervatoře Ostrava a další ostravské sbory. Společně zahráli a zazpívali rockovou verzi Ódy na radost Ludwiga van Beethovena, která je hymnou Evropské Unie.

Programu se zúčastnil také primátor města Ostravy Aleš Zedník, který se neostýchal vzít kytaru a zpívat spolu se sborem i diváky.

Celá akce byla ukončena slavnostním ohňostrojem.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006