O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Martin Veselovský moderátorem Sedmičky

autor : Rendy Novak , vydáno : 15. 05. 2004

Novým moderátorem politického diskusního pořadu Sedmička TV Nova bude od této neděle Martin Veselovský. V moderátorském křesle vystřídá Michaelu Jílkovou, která se nadále bude plně věnovat svému Kotli.

Martin Veselovský

Televize Nova vybrala nového moderátora prestižního politického diskusního pořadu Sedmička. Stal se jím novinář a moderátor Martin Veselovský (31 let). Poprvé se divákům v Sedmičce na televizní obrazovce představí už tuto neděli 16. května. „Nového stálého moderátora jsme začali intenzivně hledat okamžitě po nečekaném odchodu Jany Bobošíkové. Dle našeho názoru je Martin Veselovský nejen vysoce profesionálním novinářem, který se věnuje politickým diskusím, ale má i velkou zkušenost s obrazovkou,“ říká k jeho výběru generální ředitel TV Nova Petr Dvořák.

„Nabídka ze strany TV Nova je pro mě velkou výzvou a oceněním mojí dosavadní novinářské práce. Svou spolupráci s Čro1 samozřejmě ukončím v co nejkratším možném termínu,“ říká Martin Veselovský.

Na dramaturgii pořadu bude Martin Veselovský velmi úzce spolupracovat s redakcí zpravodajství TV Nova pod vedením jejího šéfredaktora Martina Ondráčka.

Michaela Jílková, která se dočasně ujala moderování Sedmičky, bude nadále pokračovat ve své práci v pořadu Kotel TV Nova. „Míša Jílková nám velice pomohla v době, kdy narychlo odešla paní Bobošíková. Odvedla skutečně skvělou práci a my jí velmi děkujeme,“ doplňuje Petr Dvořák.

„Skloubit a zvládnout práci pro oba pořady bylo pro mě velmi náročné a to jak psychicky, tak i fyzicky. Za poslední měsíc jsem neměla skoro vůbec žádný volný čas. Jsem ráda, že TV Nova rychle našla nového moderátora. Já se budu dál intenzivně věnovat pořadu Kotel a i nadále se budu snažit nezklamat důvěru, kterou ve mně občané vkládají,“ říká ke své další práci Michaela Jílková.

Prvními hosty Martina Veselovského budou tuto neděli v Sedmičce Přemysl Sobotka, místopředseda Senátu ČR za ODS a Robert Kolář, senátor za US-DEU.

Tisková zpráva TV Nova

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
ObdivKarel Bruha6-. -0. 2004, 04: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006