O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Scary movie 3

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 16. 05. 2004

Každý, kdo jste viděl Scary movie I a snad ještě II jste museli uznat, že oba díly celkem vtipně parodovaly známé filmy, které drancovaly kina. Nyní přišla do kina trojka. Scary movie III. Má cenu na něj jít do kina? Určitě ne. Jsou to vyhozené peníze.

Když jsem šla na celkem slušně propagovaný třetí díl, měla jsem představu, že se po příjemném dnu hezky odreaguji, zasměji a pobavím. Opak byl pravdou.

Po hodině a půl jsem se zasmála asi dvakrát a to mi ještě scény připomněly zcela jiný zážitek, který se mi zdál vtipný.

Scary movie 3 mi přišel jako absolutní propadák.

Třetí díl si vybral k parodii horor Kruh (kromě dalších menších - např. Matrix.). Kdo jste neviděl, či pozapomněl děj Kruhu, připomenu, že to byl horor o malé holčičce, kterou hodila její matka do studny, kde zemřela. Mezi lidmi začala putovat kazeta, na které byly „děsivé záběry“ a každý, kdo videokazetu shlédl, obdržel po shlédnutí telefon, kde mu volající holčička sdělila, že bude žít již jen sedm dní a sedmý den zemře. A ejhle, lidé sedmý den opravdu umírali – takovou, řekněme, ne moc milou - smrtí - nutno poznamenat.

Ale nebylo by to SM, kdyby si příběh nepřikrášlilo. Dívky otec kazetu s hrůzami, které se nikdy neměly dostat ven, omylem vymění a vrátí ji do videopůjčovny, kde si ji pod dojmem, že si půjčují Kameňák, půjčují tisíce lidí. Videozáznam údajného Kameňáku shlédnou nechtěně i mimozemšťané, kteří se do celého příběhu vkládají a začínají hledat malou vraždící nestvůru.

Musím říct, že oproti prvnímu a druhému dílu, kdy kino při některých scénách padalo smíchy ze židlí, mě třetí díl velice zklamal. Nevím, zda-li je to tím, že se opravdu moc nepovedl nebo tím, že v dnešní době vlastně ani není co parodovat.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
lendys5-. -0. 2004, 16: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006