O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Akce cihla - bude prodáno již 3000 cihel

autor : Redakce , vydáno : 17. 05. 2004

Počet cihel prodaných v rámci benefiční Akce cihla se blíží ke třem tisícům, což představuje dary v hodnotě 300 tis. Kč. Předání jubilejní třítisící cihly je plánováno na úterý 18. května u stánku Akce cihla u metra Anděl (před knihkupectvím Kanzelsberger). Od 15,00 hod. zde bude prodávat cihly houslový virtuos Jaroslav Svěcený, patron Akce cihla.

Kupec jubilejní cihly obdrží cihlu v dárkovém balení a balíček s dárky od sponzorů. Kromě cihel zde budou mít případní zájemci možnost získat i CD Jaroslava Svěceného s mistrovým podpisem.

Cena jedné benefiční cihly je 100,- Kč. Ze zakoupených cihel, na které dárci často malují nebo píší své vzkazy, vznikají u stánků symbolické cihlové věže. Výtěžek akce umožní vybudování nového tréninkového bytu a dokončení chráněné dílny na výrobu nakládaných hermelínů ve Slapech. Část výtěžku letos získá také chráněné bydlení Proutek v obci Plasná na jihu Čech. Akce cihla tak pomáhá návratu lidí s postižením z velkých ústavů do běžného života.

Akci cihla je možné podpořit i dalšími způsoby:

• na internetu: www.akcecihla.cz

• zaslání dárcovské sms ve tvaru DMS CIHLA na číslo 87777

(cena jedné zprávy je 30,- Kč + DPH)

• u čerpacích stanic Benzina (zakoupením certifikátu Akce cihla)

Seznam stanovišť Akce cihla: Na Příkopech před Dětským domem, Nám. Republiky před kostelem sv. Josefa, Spálená ulice u metra Národní, Nový Smíchov u metra Anděl.

V minulých letech Akce cihla podpořila vybudování první chráněné domácnosti na Slapech, vybudování a provoz tréninkové kavárny Vesmírna (lidé s mentálním postižením zde pracují jako barmani a servírky), rekonstrukci Camphillu České Kopisty (farma, kde žijí a pracují lidé s postižením) a chráněné bydlení Neratov.

Patrony Akce cihla jsou: Eva Holubová, Jaroslav Svěcený a Vladimír Javorský.

Akce cihla se koná pod záštitou Pavla Béma, primátora hl.m. města Prahy.

Pořadatelem Akce cihla je občanské sdružení Portus Praha: Boleslavova 30, Praha 4 • tel./fax: 224 934 813 • www.akcecihla.cz • e-mail: info@portus.cz Generální partner: Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006