O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Petr Pan

autor : Jiří Kalanyos , vydáno : 18. 05. 2004

Tak jako vždy nás poutavý příběh o létajícím chlapci zavede do kouzelné Země-Nezemě, kde Petr Pan a jeho klučicí banda bojuje proti pirátské chásce v čele s kapitánem Hookem.

Nový snímek tohoto už mnohokráte ztvárněného příběhu je ve vedení režiséra P. J. Hogana a vskutku se mu velice povedl.

Příběh začíná v našem světě lidí - přesněji v Londýně, kde mála Wendy vypráví svým mladším bratrům a chůvě (v podáni velkého bernardýna s vkusným čepečkem) příběhy o ukrutném pirátovi Hookovi, který má místo jedné ruky hák. Tak jako každý večer dovypráví příběh a jdou všichni spát.

Avšak chvíli po té malou Wendy cosi probudí - je to malý létající kluk s neposedným stínem, v doprovodu velmi žárlivé víly Zvoňenky. Po chvíli nesmělosti se oba hlavní hrdinové přiběhnu spřátelí.

Wendy mu pomůže přišít jeho stín a Petr Pan jí nabídne cestu do kouzelné Země-Nezemě, kde nikdo nikdy nevyroste. V jednu chvíli se probudí i její bratři kteří chvíli pochybují, ale když je Petr Pan naučí létat rozhodnou se s Wendy, se kterou žijí přísný anglický život, vydat na dobrodružnou cestu do Země-Nezemě.

Po chvilkovém průletu Londýnem se všichni ocitají v kouzelné Zemi-Nezemi, kde Petr seznámí po trošku drastickém začátku Wendy a její bratry se svou skupinou malých kluků.

Vše vypadá kouzelně až do té doby, kdy žárlivost víly Zvoňenky způsobí že se spolčí s kapitánem Hookem a dá mu možnost přepadnout tajnou skrýš, kde se Petr Pan a jeho skupina kluků schovávají. Avšak uvědomí si svou chybu a pokusí se později vše napravit.

Důležitou roli hraje také obrovský krokodýl, který pronásleduje kapitána Hooka a vidí v něm svůj hlavní chod. Proč to? Petr Pan má na svědomí to, že kapitán Hook má jen jednu ruku a na druhé onen hák. Ruku mu kdysi usekl i s hodinkami a tu spolkl právě náš velký krokodýl.

Celý film je protkán jemnou romancí, která vzniká mezi Petrem Panem a Wendy a právě na ní kapitán Hook postaví svůj plán, jak se zbavit Petr Pana.

Ke zpracováni filmu není co dodat, jelikož je podle mě dokonalé. Film je naplněn absolutně reálnými efekty létání a různými digitálními efekty v podobě obrovského krokodýla. Hudba ve filmu je velmi zdařilá a naprosto sedí k záběrům scén. Film splňuje vše, co poutavý a pohádkový příběh má mít. Svým dějem a reálným zpracováním si získá hlavně diváky v podobě dětí, avšak film zaujme i starší diváky a vtáhne je spolu s dětmi do svého kouzelného děje.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
PetrKristýna Jirkovská0-. -1. 2004, 15: 1
   Petrtereza2-. -0. 2005, 08: 1
Re: Článektereza2-. -0. 2005, 09: 1
Re: ČlánekNeli2-. -0. 2005, 20: 1
JeremyAda3-. -0. 2005, 06: 1
JeremyAda3-. -0. 2005, 06: 1
www strankyKiki6-. -0. 2005, 20: 1
JeremyLena6-. -0. 2005, 26: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006