O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


K čemu je vlastně SuperStar?

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 19. 05. 2004

Ano – je pravda, že česká popová scéna potřebuje oživit. Vždyť kdo by se nenudil na udílení Slavíka nebo při večerních pořadech, na kterých vystupují stále ty samé „hvězdy“. Ale jdeme správným cílem k jejímu oživení?

Nutno podotknout, že SuperStar byla vymyšlena spíše proto, aby pobavila národ, než proto, abychom našli hvězdu českého zpěvu.

Bezduchá zábava na nedělní večery, ve kterých jsme byli svědky krutého ztrapňování ne zrovna moc talentovaných soutěžících je pryč.

Nyní jsme každou neděli svědky urputné snahy několika zbylých šťastlivců, kteří ze sebe chtějí před zraky kamer dostat to nejlepší. Samozřejmě se jim to daří a my v koutku duše můžeme říct, že někteří šťastlivci jsou zde právem, neboť hlas, který mají, je vskutku více než dobrý.

Ale pak zde vyvstává otázka, zda-li jsme schopní vyřazovat z nich ty špatné. Copak můžeme posuzovat dva zcela odlišné typy hlasů, pokud zazpívají oba bezchybně? Jak se pak rozhodneme?

SuperStar hodnotí národ. Myslím, že už dávno neplatí – co Čech, to muzikant – a proto, hledáme vlastně takovou SVOJI SuperStar. Protože národ nejsou jen hudební vzdělanci a lidé, kteří hudbě rozumí. Většina národa si představí pod vrcholem pěveckého umění Helenku Vondráčkovou a proto – co vlastně ve vítězi najdeme?

Vypiplanou hvězdičku, o kterou se bude starat více lidí, než jí bude fandit?

Zatím všichni soutěžící naší zábavné soutěže jsou lidmi, kteří na kariéru zpěváka či zpěvačky bezpochyby mají. Ale upřímně, být jimi, chtěla bych si kariéru vydobýt jiným způsobem než se každou neděli nechat hanět porotou a podřadně bavit český národ a čekat na jejich laskavé SMSky.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
nesouhlasbobo0075-. -0. 2004, 20: 0
   nesouhlasLycianus5-. -0. 2004, 21: 1
fakt fraskapavel5-. -0. 2004, 20: 2
SuperStarpitbull5-. -0. 2004, 21: 0
Moderátoři SuperStarMichaela5-. -0. 2004, 21: 1
Kámen...Indra Vostrá :O)6-. -0. 2004, 02: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006