O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Festival divadla a hudby Vyšehrad 2004

autor : Redakce , vydáno : 21. 05. 2004

I. ročník KDY: 29. května až 5. června 2004 KDE: Vyšehrad, letní scéna (přírodní amfiteátr)

Letošní první ročník osmidenního festivalu pod širým nebem bude probíhat denně (od soboty do soboty) ve třech uzavřených blocích – dopolední divadelní programy jsou určeny nejen pro školy, v odpoledních blocích půjde o kombinaci divadelních i hudebních vystoupení a večerní programy budou buď čistě divadelní (29. května je to Divadlo Příbram – Hrdý Budžes v hlavní roli s Bárou Hrzánovou a 1. června se představí Divadelní společnost Josefa Dvořáka), anebo půjde o žánrově různorodé koncerty předních českých interpretů. Na festivalu tak postupně zazní folklór, folk, country, bluegrass, jazz, blues nebo bigbeat. Na vyšehradské letní scéně na přelomu května a června uslyšíte Wabiho Daňka, Martu Kubišovou, Spirituál Kvintet, Ivana Hlase, Františka Nedvěda, Vladimíra Mišíka, Marsyas, Pavla Bobka, Jiřího Schmitzera, Cop, Javory, Neřež, Pavla Dobeše, ASPM, Bluesberry a další. Festival Vyšehrad 2004 zahájí 29. května v 15 hodin festivalový prezident Wabi Daněk, o famfáry se postará Sdružení hráčů na lesní rohy A. C., slavnostní zahájení moderuje Veronika Havlová a Otakar Brousek ml.. Programem festivalu bude pak po celou dobu provázet Zdeněk Schwager, moderátor celostátní Porty. Program pro děti vyvrcholí 1. června DNEM DĚTÍ A DIVADLA, kdy budou mít všichni návštěvníci na odpolední blok VSTUP ZDARMA. Festivalové dění uzavře závěrečný Koncert hvězd, který začne v sobotu 5. června od 19 hodin. Festival je bezbariérový a vystoupí na něm soubor The Tap Tap z Jedličkova ústavu. Cílem pořadatelů je zatraktivnění kulturní památky Vyšehrad. Předprodej lístků na festival byl zahájen v sítích Ticketpro, Ticket Art a Ticket Portal. Lístky stojí od 170,- do 280,- Kč, osmidenní lístek pak 990 Kč,-.
Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Prodam 2 listky na Spiritual ...michal5-. -0. 2004, 29: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006