O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Shakespearovské slavnosti zahajují prodej

autor : Redakce , vydáno : 21. 05. 2004

Od pátku 21. května se začaly prodávat všechny vstupenky na letošní ročník divadelního festivalu Letní shakespearovské slavnosti (25.6-12.9): lístky na všechna představení v rozmezí 250-590 Kč jsou k dispozici v nejrozsáhlejší tuzemské předprodejní síti Ticketpro.

Navzdory velkému zájmu diváků, kteří loni vykoupili vstupenky už v polovině července, se pořadatelé rozhodli cenu levnějších vstupenek zachovat (250 a 400 Kč). O 100 korun budou dražší pouze exkluzivní lístky do prvních řad.

Největšími lákadly programu Shakespearovských slavností bude premiéra Romea a Julie v režii Martina Huby a loňská inscenace Hamlet s Jiřím Langmajerem.

V této souvislosti se k letošnímu programu se váží i dvě zajímavá výročí. „Hra Romeo a Julie byla na Pražském hradě poprvé uvedena přesně před deseti lety,“ připomněl Ivan Lackovič, ředitel marketingu finanční skupiny PPF, která je už pátým rokem generálním partnerem akce. „V případě Williama Shakespeara si zase připomínáme 440 výročí jeho narození. Je tedy zcela na místě, že letos uvádíme právě nejznámější hry z jeho rozsáhlého díla - Romea a Julie i Hamleta," řekl Ivan Lackovič.

Se svým pojetím Hamleta, tentokrát v angličtině a v provedení velkých loutek, přijede v létě na Pražský hrad i společnost Czech American Marionette Theatre z USA. Hostujícím souborem z domácí scény bude Divadlo F.X. Šaldy v Liberci s inscenací Konec dobrý, všechno dobré v režii Jana Kačera.

Zcela výjimečnou akcí bude představení Blázni, milenci a básníci: komponovaný večer, složený z  nejlepších scén lásky a vybraných sonetů Williama Shakespeara, připravuje pro Slavnosti jejich dvorní překladatel Martin Hilský. Ten Shakespearovo dílo nejen skvěle přetlumočil do češtiny, ale úryvky pro slavnostní představení i sám vybral, a dokonce je – s přispěním účinkujících herců – bude i osobně uvádět. Výtěžek večera hodlají pořadatelé i generální partneři z PPF věnovat na dobročinné účely.

Dodejme, že loni navštívilo Slavnosti rekordních 40.000 diváků a stejný, ne-li ještě větší zájem publika o nová shakespearovská představení se předpokládá i letos.

Vstupenky na letošní ročník Slavností jsou k dostání exkluzivně v předprodeji Ticketpro. Do prodejen Ticketpro můžete zavítat mimo jiné v největších městech republiky – Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Chomutov, Olomouc, Ostrava, Liberec, Plzeň, Zlín, Mladá Boleslav, Ústí nad Labem. Na Slovensku jsou pobočky Ticketpro otevřeny hned na dvou místech v Bratislavě.

Pokud někdo dává přednost nákupu v pohodlí domova, může si vstupenky obstarat prostřednictvím Call centra Ticketpro – 296 329 999 (7 dní v týdnu), nebo si je objednat na dobírku či je zakoupit on-line na www.ticketpro.cz.

Zbylé lístky hodlají pořadatelé z Agentury Schok nabízet i těsně před představeními ve své pokladně v Nejvyšším purkrabství Pražského Hradu.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006