O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


V autě

autor : Nyah , vydáno : 21. 05. 2004

Sedím v autě. Přes přední sklo sem dopadá světlo odrážející se z kapoty. Měsíc příjemně svítí a po ulici se procházejí opilí mladiství, vracející se k ránu domů. Prozpěvují si neznámé písničky a kouří. Také si zapálím a pootevřu si okénko. Začíná tu být zima.

Sedím tu už přes čtyři hodiny a koukám přes to prozářené přední sklo na ulici. Ani vlastně nevím, na co tu čekám, jen vím, že čekám. Těchhle hodin čekání je v mém životě v poslední době moc. Po několika potáhnutích zjištuji, že už ani ty cigarety mi nechutnají. Zahazuji nedopalek ven a zavírám okénko. Přece jen už tu je moc velká zima. Otřesu se. Co asi teď dělá on? Pohlédnu na měsíc. Neodpovídej, ublížil bys mi. Vím, co dělá a vím, kde je. Zamilovala jsem se do zadaného muže, který je o mnoho let starší než já. Zamilovala jsem se do muže, s jehož názory z podstatě nikdy nesouhlasím, jehož postoje mne rozhořčují a jehož jednání mne přivádí noc co noc sem. Ale také jsem se zamilovala do muže, který mi byl nablízku v nejtěžší chvíli mého života. Zamilovala jsem se do muže, jehož hlasu, rukám a očím se jen těžko odolává. Do muže, který mi ukázal něco, co jsem hledala už hodně dlouhou dobu, lásku. Ukázal mi ji a já myslela, že mne ji začne učit krůček po krůčku osobně. Sdělila jsem mu ty nejdůvěrnější informace o mé osobě a to samé jsem dostala naoplátku já. Měla jsem ho ráda, a on měl snad rád mě. Zažili jsme tolik krásných okamžiků… A pak se čehosi polekal… Zřejmě se konečně rozhodl mezi dvěma kartami, se kterými celou dobu hrál. A já jsem byla zřejmě ta druhá… Naše dopisování, schůzky a všechno vylévání srdcí skončilo rychleji než se přihání jarní bouřka. Bez jakéhokoli vysvětlení, prostě skončily. Nejdřív jsem myslela, že se nic neděje. Jsem přece už dost velká na nějaké přihlouplé trápení s láskou. Ale časem jsem zjistila, že není den, kdy bych se na ulici nerozhlídla a nehledala ho, kdybych na něj alespoň nepomyslela. A teď trávím noci tady, sušením krvavých ran na zápěstí. Nemám odvahu si ani ublížit, protože stále ještě doufám, že zjistí, že jsem tu stále pro něj. A tak teď strávím noci ve svém autě, protože manžel ty mé nálady prý už snášet nebude.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006