O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


SuperStar s rekordy zlomila i Juliána

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 25. 05. 2004

Se stejnou brilantností, jako včera SuperStar lámala rekordy ve sledovanosti a počtu zaslaných SMSek, také zlomila Juliana Záhorovského. Julián, jak řekl Ondřej Hejma, je prostě rocker se vším všudy. Vždyť kolik dnešních rockerů umí zpívat? To my nikdy nepoznáme, protože oni nikdy nebudou donuceni zazpívat něco jiného :-) Probojoval se až do šestky a bohužel tady ho dostaly swingové melodie. Zrádné to vody hudby.

Poprvé v historii této soutěže poslali diváci přes milion hlasů. Přesně jich během necelé hodiny a půl přišlo 1 014 536. „Včerejší počet hlasů není jen rekordem v naší soutěžní show, ale rekordem v jakémkoli diváckém hlasování prostřednictvím sms a telefonátů v České republice,“ doplňuje k hlasování mluvčí TV Nova Dan Plovajko.

První část přenosu včera večer sledovaly 3 333 397 diváků a podíl na sledovanosti byl 65 procent. Vyhlášení výsledků hlasování si v druhé části pořadu nenechaly ujít 2 229 327 diváků, což představovalo 79 procent lidí, kteří v té době sledovali televizní obrazovku.

Řekněme si to narovinu, Juliánovo vystoupení bylo hrozné. Po všechna kola zatím porota tvrdila, že Julián jen řve a že má svůj vlastní styl zpěvu. Ale dnešní neděli mi tam ten jeho řev opravdu chyběl a konečně mi došlo, proč Julián do dnešního večera jen řval.

Upřímně, když zazpíval první tón, zamrazilo ve mně a doufala jsem, že to je jen počáteční nervozitou. Když se ale ani druhý, třetí, čtvrtý, pátý… takt nechytal, usoudila jsem, že už je asi jasno, kdo dnes dostane padáka. Připadalo mi, že věděl, do čeho jde, protože byl nesvůj celý večer. Myslím, že si dost jasně uvědomoval, že tohle nezvládne. MUSEL si to uvědomovat, protože i na zpívání melodií od Chinasek potřebuje člověk mít nějaký hudební sluch. A tak ho spíš beru za hrdinu, který se vrhl do středu bojiště a hrdině zemřel tváří k nepříteli.

Dnes se Julián věnoval celý den jen médiím a musím říct, že některé chatové záznamy nejsou opravdu moc příjemným počtením. Chataři jsou buď rádobyvtipní machýrci, kteří se snaží Juliana před ostatními schodit, nebo to jsou pubertální fanynky, kteří ho drží nad vodou vyznáváním lásky a obdivu. Co z toho je lepší, toť otázka.

Každopádně se s ním prostě musíme rozloučit a ať už byl jakýkoli, musíme vzpomínat na tu lepší stránku. Vymažeme-li totiž poslední nedělní večer, zbude nám obraz jakéhosi střeleného rockera, který se do soutěže takového typu dostal vlastně omylem a držel tak nad vodou naši drsnější hudební scénu. Jak se mu to vedlo, to už posuďte každý sám.

V článku jsou použity statistiky a údaje ze stránek www.nova.cz.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Již jsme se vyjádřili...Indra Vostrá :O)6-. -0. 2004, 02: 0
nevimDáda6-. -0. 2004, 15: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006