O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Underworld

autor : Jiří Kalanyos , vydáno : 26. 05. 2004

Nový akční snímek od režiséra Lena Wisemana, vás zavede do moderní doby, kde mezi lidmi stále existují upíři a vlkodlaci. Děj filmu patři skoro jen těmto dvou frakcím…

Zástupce lidí uvidíte jen v jedné mužské postavě a to v podání herce Scotta Speedmana, který hraje roli člověka Michaela Corvina. Hlavní náplní filmu je boj mezi upíry a jejich dřívějšími sluhy vlkodlaky, který trvá už stovky let.

Vůdce vlkodlačí armády, takzvaných Lykanů, Kraven (Shane Brolly), kterého mají upíři už dávno za mrtvého, tiše připravuje útok na rod upírů a zároveň hledá člověka se vzácnou krví, která by při smíchaní s vlkodlačí měla vylepšit jejich fyziologii.

Hlavní hrdinkou filmu je půvabná upírka Selene (Kate Beckinseleová), ta při jedné z přestřelek s Lykany odhalí záměr Lykanů a rozhodne se Michaela najít první.

Samozřejmě že tím si na sebe uvalí hodně problému, ale celkem jimi proplouvá bez problémů.

V jedné fázi filmů se však vůdci Lykanu Kravenovi podaří Michaela kousnout a tím u něj vyvolat postupnou mutaci na vlkodlaka a získat jeho vzorek krve.Zoufalá upírka která odhalí spiknutí pod vedením dočasného upírského vůdce Luciana (Michale Sheen) se rozhodne zariskovat a vzbudí spícího a nejmocnějšího vůdce upírů Viktora, který je jí ochránce a skoro otec (Bill Nighy).Avšak postupem času se o něm dovídá hrozné pravdu a v závěru filmu se jí dostane spravedlnosti.

Efektová a technická část filmu je standart, žádné speciální efekty zde neuvidíte a to mě jaksi zklamalo.

Jinak je film provedený pěkně. Není nudný, ale není ani takový, že by jste u něj seděli se zatajeným dechem. Přestřelek a bojů je ve filmu hodně a síly jsou na obou stranách vyrovnané.

Co mě zarazilo na upírském filmu bylo to, že upírům jaksi nevadí stříbro naopak vlkodlakům ano. No snad se dočkáme druhého dílu, jehož náznak byl na samotném konci Underworldu.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006