O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


JIM BEAM MUSIC 2004 - první kolo soutěže je uzavřeno

autor : Redakce , vydáno : 28. 05. 2004

Dne 15.května 2004 bylo ukončeno první kolo soutěže pro skupiny, které nemají dosud podepsanou smlouvu s hudebním vydavatelstvím. Do letošního ročníku se přihlásilo 398 kapel!

Po loňském úspěšném finálovém turné JIM BEAM MUSIC 2003 – soutěže mladých kapel - kde vystoupila jako host legendární skupina Pražský výběr – je v plném proudu ročník sedmý. Porotu, která vybírá ze zaslaných demosnímků osm semifinalistů a následně dva finalisty, čeká v následujících týdnech perná práce. I letos v ní zasedá hudební publicista Petr Korál, muzikant a producent Jan P.Muchow a legendární kytarista Radim Hladík.

Vybraných osm semifinalistů vystoupí tradičně na dvou letních festivalech: v ČESKÉM BRODĚ – festival ROCK FOR PEOPLE (3.července 2004) a na MALÉ SKÁLE – festival BENÁTSKÁ NOC (31.července 2004). Z každého semifinále postoupí jedna kapela. Tyto dvě vítězné skupiny vystoupí na podzimní koncertní šňůře se známou českou kapelou, jejíž jméno zatím nechceme prozradit. Podzimní tour soutěže JIM BEAM MUSIC 2004 bude zakončeno tradičním finálním pražským koncertem, ze kterého vzejde jméno vítěze JBM 2004! Ten získá od značky JIM BEAM šek v hodnotě 100.000 Kč a dobrou výchozí pozici při jednaní s vydavatelstvím. Jednou z  nejzajímavějších zkušeností pro muzikanty bude jistě pozice „předkapely“ při celorepublikovém turné se slavnou hudební skupinou.

Tipovací e-soutěž na www.jimbeammusic.cz Ve chvíli, kdy porota rozhodne o semifinalistech, umístí jména osmi kapel na internetové stránky soutěže a fanoušci mohou tipovat jméno vítěze. Tipovací soutěž bude probíhat až do podzimního finále a ve hře jsou samozřejmě lákavé ceny od společnosti Jim Beam!

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006