O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Dětský den u stánku Akce cihla

autor : Redakce , vydáno : 01. 06. 2004

V úterý 1.6. 04 od 15,00 hodin do 17.00 hodin proběhne na Nám. Republiky před kostelem sv. Josefa dětský den. Touto prací chceme seznámit i naše nejmenší s AKCÍ CIHLA a pomoci k dosažení cíle Akce cihla, kterým je budování chráněného bydlení a dílen pro lidi s mentálním postižením. Akce cihla chce také připomenout, že lidé s postižením nepatří do zvláštních ústavů, nýbrž mají mít možnost žít normálním životem.

Cena jedné cihly je 100,- Kč. Ze zakoupených cihel, na které dárci často malují nebo píší své vzkazy, vznikají u stánků symbolické cihlové věže. Od zahájení Akce cihla, které proběhlo 5. května, se dosud podařilo prodat okolo 6 000 cihel, což představuje výtěžek 600 000,- Kč.

V průběhu Akce cihla budou pořádány i další doprovodné akce u cihlových stánků.

Podpořit akci cihlu přijdou i další známé osobnosti: Aňa Geislerová, Pavel Liška, Petr Vacek, Klára Issová, Vladimír Javorský, Ladislav Špaček a další.

Akci cihla je možné podpořit též na internetu (www.akcecihla.cz) a u čerpacích stanic Benzina. Novinkou je možnost zaslání dárcovské sms ve tvaru DMS CIHLA na číslo 87777. Zaplatíte tarifní cenu SMS + 30 Kč + DPH a my od Vás obdržíme nejméně 27 Kč.

Pořadatelem Akce cihla je občanské sdružení Portus Praha. Hlavním projektem, který Akce cihla dlouhodobě podporuje, je chráněné bydlení pro lidi s mentálním postižením ve Slapech. Výtěžek letošní akce umožní vybudování nového tréninkového bytu a dokončení chráněné dílny na výrobu nakládaných hermelínů. S produkty dílny se návštěvníci pražských kaváren a restaurací začnou setkávat již od letošního podzimu. Část výtěžku letos získá také chráněné bydlení Proutek v obci Plasná na jihu Čech.

Seznam stanovišť Akce cihla: Na Příkopech před Dětským domem, Nám. Republiky před kostelem sv. Josefa, Spálená ulice u metra Národní, Nový Smíchov u metra Anděl.

Patrony Akce cihla jsou: Eva Holubová, Jaroslav Svěcený a Vladimír Javorský.

Akce cihla se koná pod záštitou Pavla Béma, primátora hl.m. města Prahy.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006